Energy Audivet 30 ml

Energy Audivet 30 ml

  • Bez DPH 230 Kč

Bylinný přípravek Audivet od firmy EnergyVet ve formě kapek napomáhá odstraňovat záněty na sliznicích a kůži, včetně vnějšího zvukovodu. Díky svému složení se podílí na úpravě pH pokožky i sliznic, a brání tak šíření nežádoucích bakterií, plísní či parazitů. Kromě toho má také protivirové a antimykotické účinky.

Kapky obsahují bylinky jako jírovec, jitrocel či kostival a mají příznivé účinky při zánětlivých stavech kůže, jako jsou vyrážky, ekzémy či povrchová poranění. Dále je lze využít při kožních mykózách, alopecii, mykózách pohlavních orgánů, bradavicích, nádorech kůže a sliznic, svrbění a bolestivosti kůže, ale také při problémech s dásněmi nebo zánětech vnějšího zvukovodu.

Dávkování: Postiženou oblast potřete 1-3 kapkami 2-3x denně. Při postižení ucha nakapejte 1-3 kapky na vatovou tyčinku a vytírejte postižený zvukovod 2x denně.

Upozornění: Přípravek neaplikujte do očí! Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Geranium Robertianum Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Eupatorium Cannabinum Extract, Tropaoleum Majus Extract, Sanguisorba Officinalis Root Extract , Acetum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Commiphora Myrrha Resin Extract

Možné alergeny: Commiphora Myrrha Resin Extract

Konzistence: tekutá

Obal: plastový, skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: EnergyVet

Zvířata: hlodavci, kočky, koně, plazi, psi

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?