Diochi Cytonic, kapsle 90 ks

Diochi Cytonic, kapsle 90 ks

  • Bez DPH 640 Kč

Cytonic působí významnými regeneračními a revitalizačními účinky na celý organismus. Díky přírodním výtažkům a směsi biominerálů posiluje imunitu a harmonizuje tělesné pochody.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Cytonic Diochi je přírodní bioinformační multiminerálový doplněk stravy, který obsahuje vyváženou skladbu přírodních koloidních minerálů v organické formě pro maximální účinek a snadnou biologickou dostupnost. Podporuje přirozené metabolické pochody v organismu, působí na energetické dráhy a harmonizuje tělesné procesy díky vyvážené směsi bioaktivních látek a minerálů.

Preparát obsahuje cenný výtažek z jihoamerické rostliny Maytenus Ilicifolia, jež vyniká svými revitalizačními účinky a je používána v tradiční medicíně již po staletí. Tato bylina má vysoké hojící schopnosti a je prospěšná při celé řadě vnitřních i vnějších onemocnění. Přípravek Cytonic tak působí příznivě mimo jiné při onemocněních pohybového aparátu, celkově pomáhá zlepšit stav kostí a kloubů a zvyšuje kvalitu vlasů a nehtů.

Rostlinné fytolátky obsahují vysoké množství zdraví prospěšných antioxidantů, jež napomáhají chránit buňky před negativním působením vnějšího prostředí a minimalizují škodlivý vliv volných radikálů. Tím pomáhají zpomalovat stárnutí a posilovat regenerační schopnosti organismu. Přípravek Cytonic tak příznivě přispívá k dodání energie a navrácení fyzické i psychické vitality. 

Použití: Po třítýdenní kúře následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí užívají 2 kapsle 1-3x denně.

Upozornění: Není určeno pro děti, uchovejte mimo jejich dosah.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Maytenus Ilicifolia Extract, Gelatin

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?