Diochi Cytonic, kapsle 90 ks

Diochi Cytonic, kapsle 90 ks

Cytonic v sobě kombinuje přírodní výtažky a unikátní směs biominerálů v želatinové kapsli. Obsažená bylinka Maytenus ilicifolia je bohatá na minerály a stopové prvky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Cytonic Diochi je bioinformační multiminerálový doplněk stravy, který obsahuje vyváženou skladbu přírodních koloidních minerálů v organické formě spolu s bylinnými výtažky. Preparát obsahuje cenný výtažek z jihoamerické rostliny Maytenus Ilicifolia, ve které se nachází množství minerálů a stopových prvků, jako je vápník nebo hořčík.

Vápník hraje roli při normální srážlivosti krve, podporuje činnost energetického metabolismu a svalů a také se podílí na procesu buněčného dělení. Dále je prospěšný pro růst a vývin kostí u dětí a napomáhá zachování normálního stavu zubů. Hořčík pak přispívá k normálnímu stavu kostí a zubů, kromě toho je prospěšný pro optimální činnost svalů či nervové soustavy a celkově osvěžuje organismus.

Použití: Po třítýdenní kúře následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí užívají 2 kapsle 1-3x denně.

Upozornění: Není určeno pro děti, uchovejte mimo jejich dosah. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Menstruace

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?