Energy Cytosan Inovum, kapsle 90 ks

Energy Cytosan Inovum, kapsle 90 ks

  • Bez DPH 867 Kč

Regenerační kapsle Cytosan Inovum harmonizují činnost celého organismu díky obsahu huminových látek a zeleného jílu. Posilují celý organismus, regenerují jej a chrání před známkami předčasného stárnutí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Regenerační kapsle Cytosan Inovum Energy harmonizují činnost celého organismu díky obsahu huminových látek a zeleného jílu. Pozitivně ovlivňují obzvlášť dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a dráhu řídící. Kromě toho také pročišťují trávicí trakt a zlepšují zásobení organismu minerálními látkami.

Vzhledem k jednoduchému přírodnímu složení mají kapsle široké využití. Pomáhají při bakteriálních, mikrobiálních i virových infekcích, působí pozitivně při zánětlivých stavech sliznic trávicího traktu. Jsou vhodným pomocníkem při žaludečních a dvanácterníkových vředech, ale také při zánětech na pokožce, ekzémech, akné i lupénce.

Cytosan Inovum harmonizuje hormonální systém a stabilizuje menstruační cyklus. Celý organismus pročišťuje, pomáhá z něj vyplavovat škodlivé látky, detoxikuje jej a současně pročišťuje krev. Urychluje regeneraci organismu po těžkých onemocněních, jako je žloutenka či mononukleóza, chrání tělo před působením volných radikálů, a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí.

Tip: Kromě vnitřního užití lze kapsle využít i v péči o pokožku. Obsah kapsle smíchejte s malým množstvím vody a aplikujte na čistou odlíčenou pokožku jako pleťovou masku. Nechte zaschnout a poté smyjte čistou vodou. Maska je vhodná na akné, ale také spáleniny a odřeniny.

Dávkování: Dospělí a děti od 12 let užívají 1-2 kapsle denně, děti do 12 let 1 kapsli. Po 2-4 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lignohumát draselný, Želatina, Rašelinový humát, Zelený jíl, Silymarin, Kyselina jantarová, Brilantní modř FCF, Ponceau 4R, Chinolinová žluť, Žluť SY, Oxid titaničitý

Možné alergeny: Brilantní modř FCF, Chinolinová žluť, Žluť SY

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Je možné užívat užívat Cytosan od firmy Energy při kojení? Sháním nějaký přípravek k pomoci harmonizace ...

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.