Echinacea, extrakt 30 ml

Echinacea, extrakt 30 ml

Extrakt z kořene echinacei je skvělým pomocníkem pro posílení imunity, působí protizánětlivě, eliminuje záněty a hojí pleť. Pomáhá při alergiích, zánětech zažívacího traktu i problémech se žlučníkem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Extrakt z kořene echinacei v alkoholu je skvělým pomocníkem pro posílení imunity, působí protizánětlivě při vnějším i vnitřním užití, eliminuje záněty a hojí pokožku. Zředěný extrakt je tak možné užívat dlouhodobě jako prevenci před virovými onemocněními i jako doplňkovou léčbu při akutním onemocnění nebo v zátěžových obdobích.

Kořen echinacei obsahuje nejvyšší podíl flavonoidů, tříslovin, polysacharidů, esenciálních olejů a dalších prospěšných látek. Tato jedinečná kombinace zaručuje komplexní pozitivní účinky na celý organismus. Extrakt z echinacei je skvělým pomocníkem při nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích, posiluje imunitu a chrání tělo před onemocněním také preventivně.

Má antibakteriální účinky, které se osvědčí při zánětech zažívacího traktu, problémech se žlučníkem i nachlazení močových cest, tak i při zánětlivých projevech kůže, jako je ekzém či akné. Pravidelné užívání extraktu z echinacei mírní projevy alergií, eliminuje s tím spojené otoky, sennou rýmu i obtíže s dýcháním. Díky čistému přírodnímu složení lze extrakt z kořene echinacei užívat dlouhodobě bez vedlejších účinků.

Dávkování: Užívejte 5 kapek 2x denně před jídlem, nejlépe nakapejte do vody. Pro kloktání či oplachování nařeďte extrakt s vodou v poměru 1:10.

Upozornění: Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Extrakt z kořene třapatky nachové, Alkohol (36.1 %)

Obal: skleněný

Specifická označení: tradiční ruská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?