Energy Etovet 30 ml

Energy Etovet 30 ml

  • Bez DPH 334 Kč

Přírodní bylinné kapky Etovet mají pozitivní vliv na činnost nervového systému a pohyb energie v těle. Příznivě působí také při stresu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapky Etovet od firmy EnergyVet jsou přírodním bylinným koncentrátem, který přispívá ke správné činnosti nervového systému a pohybu energie v těle. Dále mají příznivý vliv na žaludek. Lze je využít pro zmírnění stresu, zklidnění či zlepšení koncentrace. Obsažená bioinformace typu homeopatika podporuje účinky obsažených bylinných extraktů.

Bylinný koncentrát Etovet má příznivé účinky na nervový systém či žaludek. Podílí se na stimulaci nervových center mozku, míchy i autonomního nervového systému. Napomáhají lepší koncentraci zvířete a jeho zklidnění, při únavě naopak posilují činnost ochablých aktivačních center. Přispívají také k lepší výdrži a vytrvalosti. Kapky lze využít také pro posílení psychiky, zklidnění hyperaktivity a nesoustředěnosti či při projevech falešné gravidity.

Dávkování: Malým zvířatům do 10 kg podávejte 2 kapky 2x denně, zvířatům od 10 do 100 kg podávejte 2x denně 1 kapku na každých započatých 10 kg.hmotnosti. Zvířatům nad 100 kg 5 kapek na každých 100 kg hmotnosti 2x denně.

Upozornění: Nepodávejte při pokročilém zánětu plic a těžkém zánětu tlustého střeva kůže. Nepřekračujte denní dávkování! Během užívání zajistěte dostatečný příjem pitné vody. Není vhodný pro gravidní samice.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sedum roseum, Artemisia pontica, Ginkgo biloba, Origanum vulgare, Aralia mandshurica, Foeniculum vulgare, Scutellaria baicalensis, Acorus calamus, Leuzea carthamoides, Schisandra chinensis, Cinnamomum zeylanicum, Sorbitol, Mikrokrystalická celulóza, Voda, Xantan, Grapefruitový extrakt, Sorban draselný, Směs silic, bioinformace pro Etovet

Možné alergeny: Sorban draselný

Konzistence: tekutá

Obal: plastový, skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: EnergyVet

Složení: vhodné pro vegany

Zvířata: hlodavci, kočky, koně, psi

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?