Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Energy Flavocel, tablety 150 ks

Energy Flavocel, tablety 150 ks

Bioinformační kapsle Flavocel obsahují vitamin C, který podporuje činnost imunitního systému. Přidaný ibišek má pak výborné tonizační účinky a pozitivně působí na celou cévní soustavu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační kapsle Flavocel Energy v sobě kombinují vitamin C, výtažek z ibišku a směs silic. Právě vysoký podíl vitaminu C přispívá k normální funkci imunitního systému během zátěžových období a kromě toho působí příznivě na nervovou soustavu, ale i psychiku a také přispívá k udržení tělesné energie.

Ibišek má pak výborné tonizační účinky, přispívá k celkové vitalitě a posiluje odolnost psychiky vůči zátěžovým situacím. Kromě toho podporuje vylučování přebytečné vody z organismu a ulevuje od pocitu těžkých nohou. Ibišek také pozitivně ovlivňuje činnost celé cévní soustavy a přispívá k vyrovnanému zažívání.

Dávkování: Dospělí užívají 1-2 tablety denně, děti od 3 do 12 let 1 tabletu. Vydatně zapijte vodou. Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Upozornění: Neužívejte při přecitlivělosti či alergii na ibišek. Doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?