Energy Flavocel, tablety 150 ks

Energy Flavocel, tablety 150 ks

  • Bez DPH 395 Kč

Bioinformační kapsle Flavocel mají výborné antimikrobiální, antibakteriální a antivirové účinky, chrání organismus před známkami předčasného stárnutí, posilují jej vůči infekci i zánětu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační kapsle Flavocel Energy mají výborné antimikrobiální, antibakteriální a antivirové účinky díky vysokému obsahu výtažků z ibišku súdánského a také vitaminu C. Podíl těchto látek má skvělé antioxidační účinky, chrání organismus před působením volných radikálů, a tím pádem před známkami předčasného stárnutí. Kapsle harmonizují energetické dráhy ledvin, močového měchýře, tří zářičů, plic, srdce a sleziny.

Vysoký podíl vitaminu C a flavonoidů obsažených v ibišku aktivně chrání celý organismus, regenerují jej a udržují zdravý. Flavocel podporuje odolnost imunitního systému, ale pomáhá i při samotném onemocnění, zrychluje a ulehčuje jeho průběh. Podporuje zdraví kostí, chrupavek i celého pohybového aparátu, pozitivně působí na stav zubů a dásní.

Pravidelné užívání harmonizuje vyšší krevní tlak i cholesterol v krvi, působí podpůrně při zánětech močového měchýře, ledvin a prostaty, ale také žaludku a dělohy. Kapsle jsou vhodným potravinovým doplňkem při snížené imunitě, častém nachlazení, také při zažívacích obtížích a zhoršené činnosti vylučovacího traktu.

Dávkování: Dospělí užívají 1-2 tablety denně, děti od 3 do 12 let 1 tabletu. Vydatně zapijte vodou. Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Upozornění: Neužívejte při přecitlivělosti či alergii na ibišek. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Vitamin C, Výtažek z ibišku súdánského, Směs silic, Mikrokrystalická celulóza, Aerosil, Stearát hořečnatý, Sodná sůl, Talek, Neohesperidin DC

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.