Energy Flavocel, tablety 150 ks

Energy Flavocel, tablety 150 ks

Bioinformační kapsle Flavocel obsahují vitamin C, který podporuje činnost imunitního systému. Přidaný ibišek má pak výborné tonizační účinky a pozitivně působí na celou cévní soustavu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační kapsle Flavocel Energy v sobě kombinují vitamin C, výtažek z ibišku a směs silic. Právě vysoký podíl vitaminu C přispívá k normální funkci imunitního systému během zátěžových období a kromě toho působí příznivě na nervovou soustavu, ale i psychiku a také přispívá k udržení tělesné energie.

Ibišek má pak výborné tonizační účinky, přispívá k celkové vitalitě a posiluje odolnost psychiky vůči zátěžovým situacím. Kromě toho podporuje vylučování přebytečné vody z organismu a ulevuje od pocitu těžkých nohou. Ibišek také pozitivně ovlivňuje činnost celé cévní soustavy a přispívá k vyrovnanému zažívání.

Dávkování: Dospělí užívají 1-2 tablety denně, děti od 3 do 12 let 1 tabletu. Vydatně zapijte vodou. Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Upozornění: Neužívejte při přecitlivělosti či alergii na ibišek. Doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?