Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Herba Medica Gastro

Herba Medica Gastro

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Tablety Gastro obsahují pečlivě vybranou kombinaci bylin. Obsahují například koriandr, kopr nebo čekanku, které společně pomáhají harmonizovat fungování trávicího systému.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rostlinné tablety Gastro Herba Medica obsahují vyváženou kombinaci bylin, které působí příznivě na trávicí systém. Koriandr, kopr, lněné semínko, třezalka i čekanka podporují střevní činnost a optimální fungování trávení.

Koriandr navíc působí proti nadýmání a podporuje chuť k jídlu. Čekanka přispívá podpoře jaterních funkcí a stejně jako lněné semínko napomáhá optimální činnosti střev. Kombinace těchto bylin tak harmonizuje fungování zažívacího traktu, přispívá k normálním metabolickým fukncím, a tím napomáhá k celkové tělesné i duševní pohodě.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 1-3× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Tento doplněk stravy obsahuje třezalku, která může snižovat účinky hormonální antikoncepce a dalších hormonálních léků a zároveň zvyšovat působení antidepresiv. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390 , 252 63 , Roztoky u Prahy, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?