Herba Medica Gastro

Herba Medica Gastro

Skladem > 5 ks

Pomáhá odstranit záněty sliznice zažívacího traktu, jako je gastritida, vředové choroby nebo kolitidy. Snižuje zvýšenou žaludeční sekreci, tlumí bolesti a urychluje regeneraci sliznice.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rostlinné tablety Gastro Herba Medica pomáhají odstranit záněty sliznice zažívacího traktu, jako je gastritida, vředové choroby nebo kolitidy. Při vředové chorobě snižuje zvýšenou žaludeční sekreci, tlumí bolesti a urychluje regeneraci sliznice žaludeční a střevní.

Kombinace bylin harmonizuje problémy zažívacího traktu a podporuje jejich rychlejší léčbu. Nezáleží, jestli jsou problémy s trávením vyvolané potravinovou alergií, nadměrnou konzumací léků, neracionálním stravováním, či nervovým napětím. Při vředové chorobě snižuje zvýšenou žaludeční sekreci, tlumí bolesti a urychluje regeneraci sliznice žaludeční a střevní. Je také velmi vhodný u pacientů s problematickým vyprazdňováním.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Tento doplněk stravy obsahuje třezalku, která může snižovat účinky hormonální antikoncepce a dalších hormonálních léků a zároveň zvyšovat působení antidepresiv.

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?