Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Herba Medica Gastro

Herba Medica Gastro

Původní cena: 319 Kč

Tablety Gastro obsahují pečlivě vybranou kombinaci bylin. Obsahují například koriandr, kopr nebo čekanku, které společně pomáhají harmonizovat fungování trávicího systému.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rostlinné tablety Gastro Herba Medica obsahují vyváženou kombinaci bylin, které působí příznivě na trávicí systém. Koriandr, kopr, lněné semínko, třezalka i čekanka podporují střevní činnost a optimální fungování trávení.

Koriandr navíc působí proti nadýmání a podporuje chuť k jídlu. Čekanka přispívá podpoře jaterních funkcí a stejně jako lněné semínko napomáhá optimální činnosti střev. Kombinace těchto bylin tak harmonizuje fungování zažívacího traktu, přispívá k normálním metabolickým fukncím, a tím napomáhá k celkové tělesné i duševní pohodě.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 1-3× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Tento doplněk stravy obsahuje třezalku, která může snižovat účinky hormonální antikoncepce a dalších hormonálních léků a zároveň zvyšovat působení antidepresiv. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Ostatní kategorie: Vše pro zdraví

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390 , 252 63 , Roztoky u Prahy, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?