Diochi Gerocel Bioenzym, kapsle 90 ks

Diochi Gerocel Bioenzym, kapsle 90 ks

  • Bez DPH 814 Kč

Gerocel Bioenzym s pročišťujícími a detoxikačními účinky obsahuje aktivní huminové látky, působí antioxidačně, posiluje přirozenou obranyschopnost a harmonizuje energetický systém.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Gerocel Bioenzym Diochi je vyvážený bylinný přírodní doplněk v kapslích, jež působí jako bioinformační přípravek dle nejnovějších mezioborových poznatků na stav celého těla. Obsahuje cenné výtažky z vysoce účinných humátů a proteolytických enzymů, jež příznivě ovlivňují přirozené metabolické pochody v organismu a napomáhají tak udržet jejich správný rytmus.

Gerocel Bioenzym působí jako katalyzátor biologických reakcí a má vysoké antioxidační schopnosti, čímž chrání buňky proti škodlivému efektu volných radikálů. Tím napomáhá zpomalovat procesy stárnutí a posiluje celkový zdravotní stav organismu. Vyvážená směs enzymů harmonizuje tělesné procesy a navrací plnou fyzickou i psychickou kondici i v náročných obdobích.

Přípravek obsahuje více než 60 minerálů v chelátové formě a další významné bioaktivní látky a přírodní výtažky z bylin. Gerocel Bioenzym působí mimo jiné jako podpůrný doplněk při péči o optimální funkci slinivky a má také pozitivní vliv na snižování hladiny cukru v krvi. Podporuje detoxikaci a regenerační schopnosti organismu, ochraňuje buňky a navrací tělu svěžest a vitalitu. 

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí užívají 1 kapsli 1-3x denně před jídlem, děti od 6 let 1 kapsli 1x denně před jídlem.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Eisenia Andrei Extract, Potassium Humate, Selaginella Deoderleinii Extract, Essential Oils

Možné alergeny: Essential Oils

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Křemelina

Křemelina je přírodním zdrojem křemíku, který je důležitý pro správnou činnost celého těla. Navíc, tělo celkově očišťuje, obzvlášť žaludek a střeva, a pomáhá při nedostatku energie či oslabené imunitě.