Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

TML Ginkgo biloba

TML Ginkgo biloba

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Tablety díky obsahu extraktu z ginkga podporují spránou činnost mozku a také mikrocirkulaci krve v končetinách. Tablety jsou navíc obohaceny o vitamin C.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ginkgo neboli jinan dvojlaločný se používá pro podporu normální činnosti mozku a jako podpora pro udržení paměti i duševní rovnováhy. Kromě toho také přispívá k optimální činnosti krevního oběhu, a zejména mikrocirkulace v drobných cévách.

Tablety jsou obohaceny o vitamin C a rutin. Vitamin C má na náš organismus mnoho pozitivních účinků. Podporuje normální imunitní funkce, podílí se na ochraně buněk před oxidačním stresem a napomáhá udržet normální tělesnou energii. Dále funguje jako prekurzor při tvorbě kolagenu, který je důležitý pro dobrý stav pohybového aparátu, ale i zubů, pokožky či cévní soustavy, a podporuje normální energetické spalování.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě.

Dávkování: Užívejte jednu tabletu jedenkrát denně během jídla po dobu tří týdnů.

Upozornění: Může snižovat srážlivost krve. Neužívejte v kombinaci s léky na ředění krve. Přípravek není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: TML a.s., Zábrdovická 2 , Brno, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?