MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

TML Ginkgo biloba

TML Ginkgo biloba

249
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Tablety díky obsahu extraktu z ginkga podporují spránou činnost mozku a také mikrocirkulaci krve v končetinách. Tablety jsou navíc obohaceny o vitamin C.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Ginkgo neboli jinan dvojlaločný se používá pro podporu normální činnosti mozku a jako podpora pro udržení paměti i duševní rovnováhy. Kromě toho také přispívá k optimální činnosti krevního oběhu, a zejména mikrocirkulace v drobných cévách.

Tablety jsou obohaceny o vitamin C a rutin. Vitamin C má na náš organismus mnoho pozitivních účinků. Podporuje normální imunitní funkce, podílí se na ochraně buněk před oxidačním stresem a napomáhá udržet normální tělesnou energii. Dále funguje jako prekurzor při tvorbě kolagenu, který je důležitý pro dobrý stav pohybového aparátu, ale i zubů, pokožky či cévní soustavy, a podporuje normální energetické spalování.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě.

Dávkování: Užívejte jednu tabletu jedenkrát denně během jídla po dobu tří týdnů.

Upozornění: Může snižovat srážlivost krve. Neužívejte v kombinaci s léky na ředění krve. Přípravek není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: TML a.s., Zábrdovická 2 , Brno, Česká republika

Z blogu (2)

Ginkgo biloba

Přírodní podpora učení

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: