Nástroje Zdraví Guarana bio, kapsle

Nástroje Zdraví Guarana bio, kapsle

  • Bez DPH 252 Kč

Plody brazilské rostliny guarana jsou bohaté na vysoký podíl kofeinu. Díky tomu má guarana výborné stimulační účinky na organismus, zlepšuje soustředění a na rozdíl od kávy je šetrná k zažívání.

Díky vysokému obsahu kofeinu zvyšuje guarana psychickou i fyzickou výkonnost, zmírňuje ospalost a přispívá k mobilizaci energetických zásob organismu. Mimo to zvyšuje psychickou odolnost a pomáhá organismu lépe se vyrovnávat se stresovými a zátěžovými situacemi.

Guarana má také výborné antispazmatické účinky, pomáhá při bolestivé menstruaci a zlepšuje prokrvení tělesných orgánů i svalstva.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 2x denně nejlépe s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Mletá semena guarany, Rostlinné kapsle

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Pravda / Hanička:P 15. 11. 2012 22:31

Můžu potvrdit, že to, co guarana slibuje, to taky plní. Cítím se mnohem míň unavená a celkově v pohodě:)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Yucca Root 100 g

Yucca Root obsahuje vysoký podíl saponinů, které pomáhají čistit střeva a odstraňují nežádoucí patogenní látky. Juka Naturalis obsahuje 60 % saponinů, což jí řadí mezi nejkvalitnější a nejúčinnější.