Nástroje Zdraví Guarana bio, kapsle

Nástroje Zdraví Guarana bio, kapsle

  • Bez DPH 252 Kč

Plody brazilské rostliny guarana jsou bohaté na vysoký podíl kofeinu. Díky tomu má guarana výborné stimulační účinky na organismus, zlepšuje soustředění a na rozdíl od kávy je šetrná k zažívání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Semena guarany obsahují vysoké množství kofeinu. Tento kofein, zvaný též guaranin, se oproti kofeinu obsaženém v kávě uvolňuje pomaleji, působí tak déle a nezpůsobuje náhlé propady energie. Účinky guarany jako první objevily indiánské kmeny. Indiáni připisují této rostlině až magické účinky. Věří, že její semena můžou dopomoci k získání nadpozemské síly.

Plody brazilské rostliny guarana obsahují na vysoký podíl kofeinu. Díky tomu má guarana výborné stimulační účinky na organismus, zlepšuje soustředění a na rozdíl od kávy je šetrná k zažívání. Podporuje paměť i odolnost vůči stresu při psychické i fyzické zátěži.

Díky vysokému obsahu kofeinu zvyšuje guarana psychickou i fyzickou výkonnost, zmírňuje ospalost a přispívá k mobilizaci energetických zásob organismu. Obsažený kofein také pomáhá při bolestech hlavy a migrénách. Zároveň podporuje spalování tuků a cukrů, a je tak vhodná při redukčních dietách. Guarana má také výborné antispazmatické účinky, pomáhá při bolestivé menstruaci a zlepšuje prokrvení tělesných orgánů i svalstva.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 2x denně nejlépe s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mletá semena guarany, Rostlinné kapsle

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: mozek a nervová soustava, redukce váhy, stres, únava

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Pravda / Hanička:P 15. 11. 2012 22:31

Můžu potvrdit, že to, co guarana slibuje, to taky plní. Cítím se mnohem míň unavená a celkově v pohodě:)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Maca Root 100 g

Prášek z kořene rostliny maca je superpotravinou, která je bohatá na výživové látky a působí příznivě na imunitní systém, bojuje se stresem a nespavostí a je dobrá také na problematickou pleť.