Nástroje Zdraví Guarana bio, kapsle

Nástroje Zdraví Guarana bio, kapsle

Plody brazilské rostliny guarana jsou bohaté na vitamin C či antioxodanty. Dodávají tělu energii a posilují jeho fyzickou i psychickou odolnost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Extrakt z guarany Nástroje Zdraví skvěle pomáhá zahánět únavu, posiluje a vitalizuje celý organismus. Plody guarany obsahují různé vitaminy a další účinné látky a kromě jiného stimulují všechny tělesné funkce a odolnost vůči zvýšené psychické a fyzické zátěži.

Guarana dokáže skvěle povzbudit organismus na dlouhou dobu a dodat mu množství energie. Plody guarany kromě kofeinu obsahují také vysoký podíl vitaminu C, antioxidanty, dále vitaminy řady B a nejrůznější rostlinné silice. Extrakt z guarany přispívá k normálnímu trávení a metabolismu tuků a je vhodným doplňkem při redukci tělesné hmotnosti.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 2x denně nejlépe s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mozek a krevní oběh

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Pravda / Hanička:P 15. 11. 2012 22:31

Můžu potvrdit, že to, co guarana slibuje, to taky plní. Cítím se mnohem míň unavená a celkově v pohodě:)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?