Herba Medica Imu Elan

Herba Medica Imu Elan

  • Bez DPH 277 Kč

Bylinný doplněk stravy Imu Elan pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost organismu. Díky tomu je velmi prospěšný při nachlazení a virových onemocněních.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný doplněk stravy Imu Elan Herba Medica pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost organismu. Díky tomu je velmi prospěšný při nachlazení a virových onemocněních.

Svým přírodním složením příznivě ovlivňuje imunitní systém a posiluje obranné síly organismu. Efektivně působí při nachlazení, rýmě, virusových infekcích, angíně nebo zánětu dutin. Velmi účinný bylinný komplex stimuluje imunitní systém dětí a dospělých. Imuelan je možné užívat při častých a opakovaných infekcích virových, bakteriálních a plísňových.

Přírodní mix bylin posiluje obranyschopnost a přirozenou imunitu organismu. Obsahuje echinaceu, šípek a bazalku, které posilují organismus a vysokým obsahem vitaminu C působí jako antioxidanty. Kopřiva dvoudomá podporuje vylučovací funkce ledvin. Měsíček lékařský zase normalizuje funkci jater, žaludku a trávicího traktu. Jitrocel kopinatý uklidňuje při kašli a má příznivý vliv na sliznici dýchacích cest.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Děti od tří let 1 tabletu 2x za den. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do tří let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.