Energy Imunosan, kapsle 90 ks

Energy Imunosan, kapsle 90 ks

  • Bez DPH 506 Kč

Bioinformační přípravek Imunosan obsahuje unikátní kombinaci nejúčinnějších přírodních látek pro podporu celkové obranyschopnosti. Pomáhá bojovat proti infekčním onemocněním a urychluje rekonvalescenci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační přípravek Imunosan Energy obsahuje unikátní kombinaci nejúčinnějších přírodních látek pro podporu celkové obranyschopnosti organismu. Pomáhá bojovat proti infekčním onemocněním, urychluje rekonvalescenci po nemoci a předchází opakované nákaze. Zlepšuje psychickou i fyzickou kondici, odolnost organismu při stresové zátěži a efektivně pomáhá proti únavě.

Imunosan urychluje hojení a regeneraci po nemoci či chirurgických zákrocích, snižuje nežádoucí vedlejší účinky chemoterapie a ozařování, detoxikuje organismus a posiluje činnost jater a ledvin, podporuje hojení kůže a předchází nejrůznějším kožním onemocněním. Kromě toho podporuje přirozenou mikroflóru tlustého střeva, snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, zlepšuje kondici a má pozitivní vliv na plodnost a libido.

 

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 2-3x denně nejlépe po jídle. Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kozinec blanitý, Lesklokorka lesklá, Atraktylis velkoúborný , Eleuterokok ostnitý, Ptačí zob obecný, Jetel luční červený, Zelený čaj, Žampion mandlový, Pazvonek dangšen , Sójový olej, Želatina, Glycerin, Glycerolmonostearat, Voda

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.