Diochi Intocel, kapsle 90 ks

Diochi Intocel, kapsle 90 ks

  • Bez DPH 650 Kč

Regenerační bioinformační kapsle Intocel mají regenerační a harmonizační účinky především na celý zažívací trakt, stabilizují činnost žaludku i tlustého a tenkého střeva a působí antibakteriálně.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Regenerační bioinformační kapsle Diochi Intocel mají skvělé regenerační a harmonizační účinky především na celý zažívací trakt, stabilizují činnost žaludku i tlustého a tenkého střeva a současně působí antibakteriálně.

Účinná kombinace rostlinných i bylinných výtažků regeneruje a harmonizuje činnost žaludku, ale i žlučníku a jater, napomáhá správnému vylučování žaludečních šťáv, a tím pádem i dobrému zažívání. Bylinné látky prostupují přes zažívací systém i do dalších částí těla jako jsou cévy a také klouby, kde chrání před vznikem zánětů. Pravidelné užívání bioinformačních kapslí působí pozitivně při alergiích, čistí krev, mírní nechutenství a podporuje správné trávení i zdravé vyprazdňování, zamezují překyselení organismu a aktivně jej regenerují.

Dávkování: Užívejte po jídle 1 kapsli 1-3x denně.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Humát draselný, Croton lechreri, Len setý, Ptačí zob lesklý, Boryt barvířský, Baphicacanthus Cusia, Korkovník amurský, Dub letní, Anona ostnitá, Maytenus macrocarpa, Ostropestřec mariánský, Krvavec toten, Rdesno hadí kořen, Kadidlovník pravý, Myrhovník abescínský, Želatina

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.