Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Nobilis Tilia Jasmín absolue 1 ml

Nobilis Tilia Jasmín absolue 1 ml

Skladem 1 - 2 ks

Jasmín absolue je jedním z nejvýznamějších olejů pro nervové uklidnění, pomáhá uvolňovat strach, napětí, neklid a úzkost. Povznáší ducha, harmonizuje menstruační cyklus a působí afrodiziakálně.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální foto pro vás již připravujeme.

Jasmín absolue Nobilis Tilia je jedním z nejvýznamějších olejů pro nervové uklidnění a proti depresi, pomáhá uvolňovat strach, napětí, neklid a úzkost. Kromě toho jasmín povznáší ducha, harmonizuje menstruační cyklus, jako děložní tonikum pomáhá při porodu a působí afrodiziakálně.

Jasmín napomáhá vykašlávání a tím čistí dýchací trakt od zahlěnění. Dokáže navodit pozitivní a konstruktivní emoce, uleví při stresu, hněvu a také při fyzické bolesti, jelikož má prokazatelně sedativní účinky.

Jasmín pomáhá hojení, dezinfikuje, zabraňuje infekcím a je skvělým pomocníkem při ekzému. Má skvělé účinky na suchou a dehydratovanou pleť, protože zlepšuje regeneraci a posiluje vlastní obranyschopnost pleti.

Použití: Tento esenciální olej je určený pro parfemaci domácí kosmetiky, výrobu domácích parfémů a do masážních směsí. Tento olej není vhodný do aromalampy a difuzéru, jedná se absolue.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství (naopak je ale vhodný při porodu). Neaplikujte olej na pokožku nezředěný.

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?