Herba Medica Koxamin

Herba Medica Koxamin

  • Bez DPH 338 Kč

Červená mořská řasa je skvělým přírodním zdrojem vápníku, a díky tomu působí příznivě na stav kloubů a kostí. Napomáhá také snižovat svalovou únavu a zlepšovat stav pokožky či vlasů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Koxamin Herba Medica je doplněk stravy tvořený červenou mořskou řasou Lithothamnium calcareum, která je přírodním zdrojem vápníku a dalších důležitých minerálů potřebných pro správné fungování organismu. Je bohatým přírodním zdrojem vápníku a dalších minerálů, jako jsou hořčík, síra, železo, fosfor, měď, jód, bor, zinek, selen, hořčík aj.

Koxamin příznivě ovlivňuje stav kostí, vlasů, nehtů a kůže. Jde o čistě přírodní produkt získaný z červených řas Irského moře. Řasy se vyvíjejí několik let, přičemž absorbují nejdůležitější minerály a výživné látky z moře, proto jsou jejich bohatým zdrojem a mají příznivé účinky na lidský organismus.

Koxamin napomáhá zlepšovat stav kostí a kloubů, kůže, vlasů a nehtů. Pomáhá snižovat riziko vzniku osteoporózy a řídnutí kostí. Přispívá ke snižování svalové únavy a podporuje regeneraci organismu po fyzické námaze.  Osvědčil se také při bolestech a snížené pohyblivosti zánětlivých kloubů.

Dávkování: Jedna tableta 1-2x za den. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Červená mořská řasa Lithothanium Calcareum, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý

Obal: skleněný

Příznivé účinky: revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče, zdravé vlasy a nehty

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?