Herba Medica Koxamin

Herba Medica Koxamin

  • Bez DPH 434 Kč

Koxamin Herba Medica je doplněk stravy tvořený červenou mořskou řasou Lithothamnium Calcareum, která je přírodním zdrojem vápníku a dalších důležitých minerálů potřebných pro organismus.

Koxamin příznivě ovlivňuje stav kostí, vlasů, nehtů a kůže. Jde o přírodní produkt získaný z červených řas Irského moře. Řasy se vyvíjejí několik let, přičemž absorbují nejdůležítější minerály a výživné látky z moře.

Koxamin zlepšuje stav kostí a kloubů, kůže, vlasů a nehtů. Snižuje riziko vzniku osteoporózy a pomáhá při řídnutí kostí. Zmenšuje svalovou únavu a zlepšuje regeneraci organismu po fyzické námaze. Zmenšuje bolestivost zánětlivých kloubů a zlepšuje jejích pohyblivost. Koxamin je bohatým přírodním zdrojem dalších 74 mikroelementů a minerálů, jako jsou hořčík, síra, železo, fosfor, měď, jód, bor, zinek, selen, hořčík aj.

Dávkování: Jedna tableta 1 - 2x za den. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Červená mořská řasa Lithothanium Calcareum, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý

Aromaterapeutické účinky: astma

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: ekzémy a kožní onemocnění, revmatismus a artritida, stárnutí pleti a organismu, svalové napětí a křeče, zdravé vlasy a nehty

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?