Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Diochi Krém Diocel Artrizone 50 ml

Diochi Krém Diocel Artrizone 50 ml

Značka: Diochi
Balení:
536
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Regenerační masážní krém Diocel Artrizone ulevuje od bolesti kloubů i namožených svalů. Kombinace bylinných látek zlepšuje prokrvení pokožky, aktivně ji hojí urychluje regeneraci poškozené tkáně.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Regenerační masážní krém Diochi Diocel Artrizone ulevuje od bolesti kloubů i namožených svalů. Kombinace bylinných látek zlepšuje prokrvení pokožky, aktivně ji hojí a urychluje regeneraci poškozené tkáně. Kromě toho krém také mírní bolest i otok a díky jemné bylinné vůni má harmonizační účinky i na celý nervový systém.

Masážní krém uvolňuje ztuhlé svaly i klouby a aktivně je regeneruje, současně působí proti vzniku otoků a mírní bolest. Kombinace bylinných výtažků má skvělé antibakteriální, antivirové a antimykotické účinky, poškozenou pokožku léčí a podporuje její rychlejší hojení. Rostlinné silice zlepšují prokrvení pokožky, odstraňují svalovou ztuhlost a zlepšují pohyblivost celého pohybového aparátu.

Použití: Krém aplikujte podle potřeby na pokožku těla, namočte si ruce ve vodě a krém lehce vmasírujte. Opakujte i několikrát denně, dokud problémy neodezní.

Typy pokožky: normální pokožka

Užití: vnější

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144 , 102 00, Praha 10, Česká republika

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: