TeaTao Lesklokorka lesklá, sporový prášek v kapslích

TeaTao Lesklokorka lesklá, sporový prášek v kapslích

Sporový prášek z houby reishi má díky svému univerzálnímu využití dlouhodobou tradici v čínské a japonské medicíně. Je bohatý na vitaminy řady B, aminokyseliny či kvalitní polysacharidy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sporový prášek z lesklokorky lesklé neboli houby reishi TeaTao má díky svému univerzálnímu využití dlouhodobou tradici užívání v Číně a Japonsku. Reishi je brána jako prostředek pro získání odolného organismu a udržení tělesné svěžesti. Počátky používání reishi sahají až do dynastie Ming, kdy si jejích účinků užívalo pouze pár vyvolených na císařském dvoře.

Lesklokorka lesklá je výborným zdrojem vitaminů řady B, minerálů (selen, železo, germánium), aminokyselin a látek, chránících buňky před projevy oxidačního stresu. Dále v ní najdeme kvalitní polysacharidy. Vitaminy skupiny B se starají o zachování normálních nervových funkcí. Spolu se selenem jsou prospěšné pro pokožku, vlasy a nehty. Selen napomáhá normální funkci imunitního systému, štítné žlázy, kardiovaskulárního systému a mozku. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Pozitivně ovlivňuje mužskou plodnost a zachovává normální prostatické funkce. Železo napomáhá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu, podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. Napomáhá přenosu kyslíku v těle, přispívá k podpoře obranyschopnosti organismu a k udržení tělesné energie, podílí se na procesu dělení buněk. Germánium udržuje v kondici imunitní systém.

Dávkování: Užívejte dvě kapsle třikrát denně. Důkladně zapijte čistou vodou. Minimální doporučená doba užívání je 20 dnů.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti do tří let a těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?