Herba Medica Matrika

Herba Medica Matrika

  • Bez DPH 277 Kč

Mix bylin je vhodný pro každou ženu k regulaci funkce pohlavního systému. Působí při hormonální nerovnováze, nepravidelné a bolestivé menstruaci, při kvasinkových infekcích.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Doplněk stravy Matrika Herba Medica je určen pro všechny ženy. Bylinný mix příznivě působí na ženský pohlavní systém a normalizuje hormonální nerovnováhu.

Vynikající bylinná kombinace je vhodná pro každou ženu k regulaci funkce pohlavního systému. Působí při hormonální nerovnováze u žen, nepravidelné a bolestivé menstruaci. Je vhodná jako doplněk stravy při kvasinkových a bakteriálních zánětech ženských pohlavních orgánů, cystách vaječníků, myomech dělohy.

Matrika je sušenou směsí bylin, které efektivně působí na zdraví ženy. Kontryhel obecný pomáhá v období klimakteria a přispívá k pravidelnému menstruačnímu cyklu. Řebříček obecný podporuje zdraví ženy a její sexuální aktivitu, podporuje také produkci trávicích enzymů. Meduňka lékařská uklidňuje, udržuje dobrou náladu, přispívá k relaxaci a působí i jako antioxidant. Měsíček lékařský podporuje normální funkci jater a také činnost žaludku.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.