Nástroje Zdraví Nopal bio, kapsle 120 ks

Nástroje Zdraví Nopal bio, kapsle 120 ks

Kapsle Bionopal obsahují čistý prášek z opuncie bohatý na množství vitaminů, minerálních látek a aminokyselin. Nopal posiluje organismus a chrání jej ve stresových situacích.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle Bionopal Nástroje Zdraví obsahují čistý prášek z opuncie bohatý na množství vitaminů, minerálních látek a aminokyselin. Nopal posiluje celý organismus, chrání jej ve stresových situacích, zlepšuje trávení a působí proti zažívacím obtížím. 

Nopal, druh opuncie, obsahuje vysoký podíl aminokyselin, minerálů, pektinu a také antioxidantů. Díky tomu posiluje celý organismus, chrání jej před negativními účinky stresu i civilizačních chorob, zatímco rostlinná vláknina harmonizuje zažívání. Nopal mírní pálení žáhy a podporuje zdravé vylučování žaludečních šťáv. Kromě toho vláknina také navozuje pocit plného žaludku, a eliminuje tak potřebu přejídání a konzumace sladkostí. 

Látky obsažené v opuncii navíc stabilizují vysoký krevní cukr i cholesterol a podporují zdraví oběhového systému. Nopál podporuje zdraví celého organismu, chrání jej vůči vlivům civilizačních chorob a udržuje tělo zdravé a vitální.

Dávkování: 1-2 kapsle užívejte 2x denně společně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Ostatní kategorie: Krevní cukr

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?