Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Herba Medica Presit

Herba Medica Presit

Původní cena: 319 Kč

Vyvážená směs bylin obsahuje například kozlík, který přispívá k optimálnímu odpočinku a stejně jako třezalka pomáhá udržet dobrou náladu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Doplněk stravy s bylinami Presit Herba Medica obsahuje vyváženou směs sušených bylin. Hloh pozitivně působí na srdce, přispívá k podpoře kardiovaskulárního systému a pomáhá udržet optimální hladinu krevního tlaku. Česnek podporuje odolnost vůči stresu a příznivě působí i na činnost cév a jater.

Kozlík lékařský podporuje klidný spánek, pomáhá lépe zvládat zátěžové situace a přispívá k optimální relaxaci, ale i činnosti mozku. Dále, stejně jako třezalka, pomáhá udržet dobrou náladu. Měsíček lékařský pomáhá podpořit normální funkci jater a činnosti žaludku, příznivý vliv má i na stav pokožky nebo dýchací ústrojí.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 1 tableta 1-2x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou, vyváženou stravu. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Tento doplněk stravy obsahuje třezalku, která může snižovat účinky hormonální antikoncepce a dalších hormonálních léků a zároveň zvyšovat působení antidepresiv.

Ostatní kategorie: Vše pro zdraví

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390 , 252 63 , Roztoky u Prahy, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?