Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Herba Medica Presit

Herba Medica Presit

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Vyvážená směs bylin obsahuje například kozlík, který přispívá k optimálnímu odpočinku a stejně jako třezalka pomáhá udržet dobrou náladu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Doplněk stravy s bylinami Presit Herba Medica obsahuje vyváženou směs sušených bylin. Hloh pozitivně působí na srdce, přispívá k podpoře kardiovaskulárního systému a pomáhá udržet optimální hladinu krevního tlaku. Česnek podporuje odolnost vůči stresu a příznivě působí i na činnost cév a jater.

Kozlík lékařský podporuje klidný spánek, pomáhá lépe zvládat zátěžové situace a přispívá k optimální relaxaci, ale i činnosti mozku. Dále, stejně jako třezalka, pomáhá udržet dobrou náladu. Měsíček lékařský pomáhá podpořit normální funkci jater a činnosti žaludku, příznivý vliv má i na stav pokožky nebo dýchací ústrojí.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 1 tableta 1-2x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou, vyváženou stravu. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Tento doplněk stravy obsahuje třezalku, která může snižovat účinky hormonální antikoncepce a dalších hormonálních léků a zároveň zvyšovat působení antidepresiv.

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390 , 252 63 , Roztoky u Prahy, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?