Herba Medica Presit

Herba Medica Presit

  • Bez DPH 290 Kč

Vyvážená směs bylin příznivě ovlivňuje zvýšený krevní tlak, bolesti hlavy, únavu a závratě. Pomáhá s relaxací, navozuje zdravý spánek. Je možné užívat samostatně nebo v kombinaci s klasickými léky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Doplněk stravy s bylinami Presit Herba Medica příznivě ovlivňuje zvýšený krevní tlak, bolesti hlavy, únavu a závratě. Je možné užívat samostatně nebo v kombinaci s klasickými léky.

Presit obsahuje vyváženou směs sušených bylin. Hloh pozitivně působí na srdce a přispívá k podpoře kardiovaskulárního systému. Česnek zvyšuje odolnost vůči stresu a normalizuje činnost srdce, udržuje normální hladinu cholesterolu a krevních lipidů, příznivě působí i na činnost cév.

Kozlík lékařský pomáhá udržovat zdravý spánek, vyrovnává stres a přispívá k optimální relaxaci. Levandule udržuje dobrou náladu i zdravý spánek. Měsíček lékařský pomáhá podpořit normální funkci jater a činnosti žaludku, příznivý vliv má i na metabolismus trávicího traktu a podporuje činnosti slinivky břišní.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 1 tableta 1-2x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou, vyváženou stravu. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Tento doplněk stravy obsahuje třezalku, která může snižovat účinky hormonální antikoncepce a dalších hormonálních léků a zároveň zvyšovat působení antidepresiv.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Hloh květ, Česnek, Kozlík lékařský kořen, Levandule květ, Třezalka tečkovaná nať, Měsíček lékařský květ, Ořechové listy, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý

Obal: plastový

Příznivé účinky: nespavost a stres, vysoký krevní tlak, žlučník, játra a ledviny

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Detoxin 50 ml

Kapky Detoxin využívají síly kombinace bylin, aktivně pročišťují celý organismus, odvádí z něj škodlivé látky a současně podporují správnou činnost orgánů, jako jsou játra či žlučník.