Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Herba Medica Shi Take

Herba Medica Shi Take

Původní cena: 389 Kč

Shi take představuje výborný zdroj polysacharidů, bílkovin nebo vlákniny. Obsahuje ale také značný podíl vitaminů C a D či selenu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Shitake je jednou z nejznámějších asijských hub. Přezdívá se jí "voňavá houba", má lahodnou, jemně kořenitou chuť a obsahuje celou řadu prospěšných látek. Má vysokou energetickou hodnotu a najdeme v ní množství polysacharidů, stejně jako bílkovin. Shitake je vhodný doplněk stravy také pro vegetariány nebo makrobiotiky.

V Číně se shitake používá pro udržení normálních funkcí dýchacího systému. V shitake najdeme kromě sacharidů a bílkovin také množství aminokyselin a vlákniny. Vláknina hraje roli při zachování normálních trávicích funkcí. Dále shitake obsahuje vitamin C, D a vitaminy skupiny B (včetně B12), železo nebo selen. Vitamin C podporuje normální imunitní funkce, podílí se na ochraně buněk před oxidačním stresem. Napomáhá udržet normální tělesnou energii. Funguje jako prekurzor při tvorbě kolagenu, který je důležitý pro dobrý stav pohybového aparátu, zubů, pokožky, cévní soustavy. Podporuje normální energetické spalování.

Vitamin D přispívá k optimálním funkcím imunitního systému, napomáhá vstřebávání fosforu a vápníku v těle, hraje roli při vývinu kostí v období růstu u dětí. Vitaminy skupiny B se starají o zachování nervových funkcí v kondici, jsou prospěšné pro pokožku, vlasy a nehty. Selen podporuje normální stav vlasů a nehtů. Přispívá k vyvážené činnosti imunitního systému, štítné žlázy, kardiovaskulárního systému a mozku. Napomáhá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Pozitivně ovlivňuje mužskou plodnost a podporuje normální prostatické funkce.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 3krát za den jednu tabletu. Děti od 6 let 1 tabletu za den.

Upozornění: Doplněk stravy není určen pro děti do 6 let. Nenahrazuje vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Trávení, Hormony a ledviny, Dýchání, Játra a žlučník, Imunitní systém, Vše pro zdraví

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390 , 252 63 , Roztoky u Prahy, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?