Herba Medica Stearon

Herba Medica Stearon

  • Značka: Herba Medica
  • Balení: 100 tablet, 50 g
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • Bez DPH 277 Kč

Doplněk stravy Stearon působí jako ochrana prostaty u mužů nad 40 let. Příznivě ovlivňuje funkci prostaty při snížené pohlavní aktivitě, při zánětech a hypertrofii prostaty.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Doplněk stravy Stearon Herba Medica působí jako ochrana prostaty u mužů nad 40 let. Příznivě ovlivňuje funkci prostaty při snížené pohlavní aktivitě, při zánětech močopohlavního ústrojí a působí pozitivně při zvětšení (hypertrofii) prostaty.

Bylinné tablety Stearon obsahují vyváženou směs sušených bylin, jako je kotvičník, mochna, vrbovka či ostropestřec. Tyto bylinky působí preventivně na zdraví celého mužského močopohlavního ústrojí a předchází problémům s prostatou. Pravidelné užívání snižuje riziko zhoršené funkce prostaty a tím pádem i častějšího močení a potřeby močení v noci.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3krát denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou, vyváženou stravu. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Tento doplněk stravy obsahuje třezalku, která může snižovat účinky hormonální antikoncepce a dalších hormonálních léků a zároveň snižovat působení antidepresiv.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kotvičník zemní nať, Mochna nátržník nať, Vrbovka drobnokvětá nať, Višňové stopky, Ostropestřec mariánský plod, Třezalka tečkovaná nať, Máčka ladní nať, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý

Obal: skleněný

Příznivé účinky: onemocnění močových cest, posílení imunity

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.