Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 014 Long Dan Xie Gan Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 014 Long Dan Xie Gan Wan

TCM formule 014 Long Dan Xie Gan Wan pomáhá zlepšovat stav organismu při podrážděnosti, bolesti hlavy a poruchách spánku. Najde své uplatnění i při močových a gynekologických zánětech.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 014 Long Dan Xie Gan Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Hořcový elixír pomáhá zlepšovat stav organismu při podrážděnosti, bolesti hlavy a poruchách spánku. Pomáhá při pálení a bolesti očí, při močových a gynekologických zánětech doprovázených pálením a při kožních zánětech nebo oparech.

Formule pomáhá zchladit organismus a to jak na úrovni psychické, tak fyzické. Po stránce duševní napomáhá snižovat stres a povzbuzuje regeneraci. Po stránce tělesné pomáhá zlepšovat stav široké škály zánětů.

Směs se užívá v případech potíží spojených s podrážděností, při bolestech hlavy, nespavosti nebo velké nervozitě. Kromě toho pomáhá při zvýšeném nitroočním tlaku, zeleném zákalu, opakujících se oparech, zvýšeném krevním tlaku v počáteční fázi, močových a gynekologických infekcích s pálením.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Hořec drsný, Prorostlík čínský, Rehmanie lepkavá, Žabník orientální, Děhel čínský, Šišák bajkalský, Jitrocel asijský, Lékořice uralská, Gardenie jasmínová

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

poznámka / Jana Meszarosová 21. 6. 2013 14:58

Fůra řečí,jen na co je to dobré se tu nepíše..

Re: poznámka / Michaela biooo 22. 6. 2013 19:38

dobrý den, bohužel kvůli nové EU regulaci nelze u potravinových doplňků uvádět, že jsou zdraví prospěšné a léčivé. nicméně na internetu je spousta nekomerčních stránek,které popisují vlastnosti bylinných formulí. děkujeme za pochopení. biooo

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.