Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 014 Long Dan Xie Gan Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 014 Long Dan Xie Gan Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 014 Long Dan Xie Gan Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Hořcový elixír, pomáhá zlepšovat stav organismu při podrážděnosti, bolesti hlavy a poruchách spánku. Pomáhá při pálení a bolesti očí, při močových a gynekologických zánětech doprovázených pálením a při kožních zánětech nebo oparech.

Formule pomáhá zchladit organismus a to jak na úrovni psychické, tak fyzické. Po stránce duševní napomáhá snižovat stres a povzbuzuje regeneraci. Po stránce tělesné pomáhá zlepšovat stav široké škály zánětů.

Směs se užívá v případech potíží spojených s podrážděností, při bolestech hlavy, nespavosti nebo velké nervozitě. Kromě toho pomáhá při zvýšeném nitroočním tlaku, zeleném zákalu, opakujících se oparech, zvýšeném krevním tlaku v počáteční fázi, močových a gynekologických infekcích s pálením.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli neužívejte při nachlazení, mohla by symptomy spojené s nachlazením zhoršit. Užívání lze opět obnovit 3 dny po odeznění symptomů nachlazení. Tuto formuli neužívejte při menstruaci, nýbrž vysaďte v den počátku periody a opět obnovte užívání dva dny po ukončení periody. Tělo tak má možnost obnovit svoje harmonizační schopnosti a odpočinout si od pevného rytmu, co formule diktuje. Maximálně užívejte 3 týdny bez přerušení, formule by mohla oslabit trávící systém.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Hořec drsný, Prorostlík čínský, Rehmanie lepkavá, Žabník orientální, Děhel čínský, Šišák bajkalský, Jitrocel asijský, Lékořice uralská, Gardenie jasmínová

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

poznámka / Jana Meszarosová 21. 6. 2013 14:58

Fůra řečí,jen na co je to dobré se tu nepíše..

Re: poznámka / Michaela biooo 22. 6. 2013 19:38

dobrý den, bohužel kvůli nové EU regulaci nelze u potravinových doplňků uvádět, že jsou zdraví prospěšné a léčivé. nicméně na internetu je spousta nekomerčních stránek,které popisují vlastnosti bylinných formulí. děkujeme za pochopení. biooo

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.