Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 021 Li Zhong Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 021 Li Zhong Wan

TCM formule 021 Li Zhong Wan neboli Obnova říše středu pomáhá zlepšovat stav organismu při pocitech zimomřivosti, potížích s trávením, při průjmu a únavě.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 021 Li Zhong Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Obnova říše středu pomáhá zlepšovat stav organismu při pocitech zimomřivosti, potížích s trávením, při průjmu a únavě.

Formule pomáhá harmonizovat trávicí procesy, zlepšuje a posiluje správnou funkci slinivky, žlučových cest a jater. Podporuje trávicí procesy a zlepšuje cirkulaci.

Směs se užívá v případech nechutenství, nesnášenlivosti chladných jídel, v případě chladných končetin, průjmu a tlaku v břiše a zimomřivosti.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček v případě mírného průběhu. Při výraznějších akutních stavech lze podat až 20 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Atraktylis velkohlavý, Pazvonek chloupkatý, Zázvor obecný, Lékořice uralská modif., Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý koloidní

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.