Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 035 Er Chen Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 035 Er Chen Wan

TCM formule 035 Er Chen Wan neboli Zpěv malé zvonkohry pomáhá zlepšovat stav organismu při zánětu průdušek s produktivním kašlem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 035 Er Chen Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Zpěv malé zvonkohry pomáhá zlepšovat stav organismu při zánětu průdušek provázených produktivním kašlem.

Formule pomáhá při kašli a zahlenění vzniklém po opakovaných infekcích či následkem nevhodné stravy. Nejčastěji se používá při problémech v dětském věku a je důležité během užívání formule dodržovat dietní opatření - omezit mléčné výrobky a sladkosti. 

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?