Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 058 Dang Gui Liu Huang Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 058 Dang Gui Liu Huang Wan

Formule dle TCM Dang Gui Huang Wan neboli Sedmero důvěrníků napomáhá odstraňovat potíže spojené s klimakteriem, jako jsou návaly horka, nervozita či nespavost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 058 Dang Gui Liu Huang Wan neboli Sedmero důvěrníků od Lanzhou Pharmaceutical se užívá při návalech pocení a horkosti, nočním pocení či při potížích spojených s klimakteriem. Bylinná směs napomáhá zvládnout návaly horkosti, které bývají doprovázené žízní či pocitem suchosti v ústech.

Byliny ve formuli působí protizánětlivě, přispívají k úpravě krevního tlaku v období menopauzy a napomáhají organismu vyrovnat se se změnou hladiny hormonů. Děhel se podílí na odstraňování návalů horka a zároveň působí příznivě na poševní sliznice a předchází jejich vysušování. Šišák je skvělým prostředkem proti nespavosti či nervozitě a kozinec napomáhá celkově tlumit projevy klimakteria.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 8 kuliček 3krát denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?