Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 058 Dang Gui Liu Huang Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 058 Dang Gui Liu Huang Wan

  • Bez DPH 187 Kč

Formule dle TCM Dang Gui Huang Wan neboli Sedmero důvěrníků napomáhá odstraňovat potíže spojené s klimakteriem, jako jsou návaly horka, nervozita či nespavost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

TCM formule 058 Dang Gui Liu Huang Wan neboli Sedmero důvěrníků od Lanzhou Pharmaceutical se užívá při návalech pocení a horkosti, nočním pocení či při potížích spojených s klimakteriem. Bylinná směs napomáhá zvládnout návaly horkosti, které bývají doprovázené žízní či pocitem suchosti v ústech.

Byliny ve formuli působí protizánětlivě, přispívají k úpravě krevního tlaku v období menopauzy a napomáhají organismu vyrovnat se se změnou hladiny hormonů. Děhel se podílí na odstraňování návalů horka a zároveň působí příznivě na poševní sliznice a předchází jejich vysušování. Šišák je skvělým prostředkem proti nespavosti či nervozitě a kozinec napomáhá celkově tlumit projevy klimakteria.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 8 kuliček 3krát denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kozinec blanitý, Rehmanie lepkavá, Rehmanie lepkavá modif., Korkovník amurský, Šišák bajkalský, Děhel čínský, kukuřičný škrob, rýžový škrob, Talek, Koptis čínský

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.