Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 073 Xiang Liu Jun Zi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 073 Xiang Liu Jun Zi Wan

TCM formule Xiang Liu Jun Zi Wan neboli Úklid obilné sýpky je vhodná při potížích s trávením a zažíváním. Lze ji užívat pří takových potížích, jako jsou bolesti břicha, pocit plnosti i po malém jídle.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 073 Xiang Liu Jun Zi Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Úklid obilné sýpky je vhodná při potížích s trávením a zažíváním. Lze ji užívat pří takových potížích, jako jsou bolesti břicha, pocit plnosti i po malém jídle, nadýmání, zvracení či problémy se stolicí. Hodí se i pro těhotné ženy, které trápí ranní nevolnosti.

Směs bylin dle TCM harmonizuje a prohřívá žaludek, rozproudí stagnující energii čchci a utiší bolest. Vusušuje nadměrnou vlhkost a upravuje energii žaludku, čímž odstraňuje nevolnosti a zvracení.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 8 kuliček 3krát denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?