Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 103 Bei Xie Fen Qing Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 103 Bei Xie Fen Qing Wan

TCM formule 103 je zaměřená na potíže s ledvinami, močením či prostatou. Lze ji užívat při zakalené moči či příliš častém močení, které často odkazují na nedostatečnou funkci ledvin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule Bei Xie Fen Qing Wan neboli Pročištění od kalné vody je určená na potíže s ledvinami, močením a prostatou, které se projevují zejména častým močením. Z hlediska tradiční čínské medicíny jsou ledviny řídícím orgánem vylučování moči, a proto je směs bylin sestavena tak, aby upravovala jejich funkci u mužů.

Formule "Pročištění kalné vody" je kromě potížích s prostatou vhodná také při výtoku z močové trubice, u chronických zánětů nebo při zvýšeném množství bílkovin v moči, jež se objevuje při onemocnění ledvin. Jazyk je při těchto potížích bledý s bílým povlakem. Kombinace sedmi čínských bylinek zahřívá ledviny a napomáhá regulovat močení. Odvádí vlhkost a přeměňuje a odvádí kalnou vlhkost. Přispívá k posílení močových cest, zahřívá ledviny a rozptyluje chlad.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 8 kuliček 3krát denně, nejméně po dobu 3 týdnů. Dětem od 3 do 12 let podávejte 4 kuličky 3krát denně. Při bílkovině v moči se řiďte laboratorním nálezem.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?