Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 131 Bai He Gu Jin Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 131 Bai He Gu Jin Wan

TCM formule 131 Bai He Gu Jin Wan pomáhá zlepšovat stav organismu při suchém dráždivém kašli nebo kašli s obtížným vykašláváním hustého hlenu a zhoršeném dýchání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 131 Bai He Gu Jin Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Hvizd stříbrné píšťalky pomáhá zlepšovat stav organismu při suchém dráždivém kašli, nebo kašli s obtížným vykašláváním hustého hlenu a zhoršeném dýchání. Pomáhá rovněž při žíznivosti, pocitu horkého dechu, nočním pocení a pocitu horkosti v dlaních či ploskách nohou.

Formule pomáhá regenerovat sliznice dýchacích cest a upravovat sekreci zvlhčujícího hlenu. Navíc pomáhá zmírňovat projevy suchého dráždivého kašle s pocitem bolesti a sucha v krku.

Směs se užívá v případě suchého dráždivého až bolestivého kašle, dlouhotrvajícího chrapotu, sucha v ústech, suché nosní sliznice a kůže a v případě stavů po nachlazení.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 až 16 kuliček. Účinek lze pozorovat po třech až čtyřech týdnech.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?