Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 151 Si Jun Zi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 151 Si Jun Zi Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 151 Si Jun Zi Wan neboli Pilulka čtyř ušlechtilých pomáhá zlepšovat stav organismu při únavě, slabosti končetin, bledé pleti, nechutenství, kašovité stolici, nechuti mluvit a slabém hlasu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 151 Si Jun Zi Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Pilulka čtyř ušlechtilých pomáhá zlepšovat stav organismu při únavě, slabosti končetin, bledé pleti, nechutenství, kašovité stolici, nechuti mluvit a slabém hlasu.

Formule pomáhá zlepšovat funkci trávení potravy, a tím upravovat drobné poruchy metabolismu vznikající zejména stresovou zátěží organismu a zajistit správné fungování jednotlivých orgánů.

Směs se užívá v případě únavy, slabosti končetin, bledé pleti, nechutenství, kašovité stolice, nechuti mluvit a slabém hlasu.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček po dobu nejméně jednoho měsíce.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Atraktylis velkohlavý, Pornatka kokosová, Ženšen pravý, Lékořice uralská modif.

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?