Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 172 You Gui Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 172 You Gui Wan

TCM formule 172 You Gui Wan neboli Blahodárná sílu kořenu pomáhá zlepšovat stav organismu při pobolívání v bedrech a slabosti v kolenou, při častém a hojném močení a při močení v noci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 172 You Gui Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Blahodárná sílu kořenu pomáhá zlepšovat stav organismu při pobolívání v bedrech a slabosti v kolenou, při častém a hojném močení a při močení v noci.

Formule pomáhá zlepšovat termoregulaci, pomáhá proti otokům, pobolívání v bedrech a kolenou, zlepšuje potenci a také libido.

Směs se užívá v případě bolesti zad a slabosti kolen, snížení potence, zimomřivosti, častého a hojného močení, močení v noci a otocích či průjmech.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3 x denně 8 kuliček po dobu nejméně 1 měsíce, ideální je minimálně dvouměsíční kúra.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., Dřín lékařský, Euryale železovitá, semeno, Děhel čínský, Gumojilm jilmový, Kustovnice čínská, Kuskuta čínská, Skořicovník čínský, Jam čínský

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.