Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 172 You Gui Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 172 You Gui Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 172 You Gui Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Blahodárná sílu kořenu, pomáhá zlepšovat stav organismu při pobolívání v bedrech a slabosti v kolenou, při častém a hojném močení a při močení v noci.

Formule pomáhá zlepšovat termoregulaci, pomáhá proti otokům, pobolívání v bedrech a kolenou, zlepšuje potenci a také libido.

Směs se užívá v případě bolesti zad a slabosti kolen, snížení potence, zimomřivosti, častého a hojného močení, močení v noci a otocích či průjmech.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3 x denně 8 kuliček po dobu nejméně 1 měsíce, ideální je minimálně dvouměsíční kúra.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., Dřín lékařský, Euryale železovitá, semeno, Děhel čínský, Gumojilm jilmový, Kustovnice čínská, Kuskuta čínská, Skořicovník čínský, Jam čínský

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.