Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 185 Zhi Bai Di Huang Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 185 Zhi Bai Di Huang Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 185 Zhi Bai Di Huang Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Svěžest podvečerní pagody, pomáhá zlepšovat stav organismu při návalech horkosti a pocení, padání vlasů, suché kůži, nočním pocení a pocitu suchosti v ústech či krku. Formule pomáhá navozovat hormonální rovnováhu a obnovovat jejich vlastní produkci.

Směs se užívá v případě návalů a pocení v období klimakteria, emoční podrážděnosti a nestability, nočního pocení, suchosti sliznic, žízně, povadlé pleti, řídnutí kostí, stavů po operaci dělohy, větší žíznivosti navečer a horkosti na ploskách nohou či v dlaních.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: 3 x denně 8 kuliček. Podávání je dlouhodobější, první příznivé účinky lze sledovat po jednom měsíci.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., Dřín lékařský, Euryale železovitá, semeno, Pornatka kokosová, Pivoňka polokřovitá, Žabník orientální, Korkovník amurský, Anemarena, Jam čínský

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?