Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 185 Zhi Bai Di Huang Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 185 Zhi Bai Di Huang Wan

TCM formule 185 Zhi Bai Di Huang Wan pomáhá zlepšovat stav organismu při návalech horkosti a pocení, padání vlasů, suché kůži, nočním pocení a pocitu suchosti v ústech či krku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 185 Zhi Bai Di Huang Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Svěžest podvečerní pagody pomáhá zlepšovat stav organismu při návalech horkosti a pocení, padání vlasů, suché kůži, nočním pocení a pocitu suchosti v ústech či krku. Formule pomáhá navozovat hormonální rovnováhu a obnovovat jejich vlastní produkci.

Směs se užívá v případě návalů a pocení v období klimakteria, emoční podrážděnosti a nestability, nočního pocení, suchosti sliznic, žízně, povadlé pleti, řídnutí kostí, stavů po operaci dělohy, větší žíznivosti navečer a horkosti na ploskách nohou či v dlaních.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: 3 x denně 8 kuliček. Podávání je dlouhodobější, první příznivé účinky lze sledovat po jednom měsíci.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., Dřín lékařský, Euryale železovitá, semeno, Pornatka kokosová, Pivoňka polokřovitá, Žabník orientální, Korkovník amurský, Anemarena, Jam čínský

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?