Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 192 Gui Pi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 192 Gui Pi Wan

TCM formule 192 Gui Pi Wan neboli Harmonie broskvového háje pomáhá zlepšovat stav organismu při duševní přepracovanosti, poruchách spánku a nadměrném přemítání. Pomáhá posilovat mentální výkon.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 192 Gui Pi Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Harmonie broskvového háje pomáhá zlepšovat stav organismu při duševní přepracovanosti, poruchách spánku a nadměrném přemítání. Pomáhá posilovat mentální výkon.

Formule je sestavená velmi harmonicky - povzbuzuje tělo, pomáhá zklidňovat psychiku a zlepšuje duševní funkce.

Směs se užívá v případě duševní přepracovanosti, zapomnětlivosti a zhoršené intelektuální výkonnosti, poruch spánku při nadměrném přemítání, sklonech k úzkosti a srdeční neuróze a v případě potřeby zvýšeného mentálního výkonu například v období zkoušek nebo výjimečných pracovních povinností.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: 3x denně 8 kuliček je běžnou dávkou pro dospělého člověka. Výjimečně (noční řízení auta, poslední den před zkouškou atd.) se podávají dávky vyšší až do dávky 20 kuliček po dvou hodinách.Dostavení se účinku odpovídá stavu, pro který se směs užívá. Pokud je užívaná pro zlepšení výkonnosti před zkouškami, je efekt patrný ihned. U přepracovanosti, poruch spánku, zapomnětlivosti a dalších problémů se viditelný účinek dostavuje do jednoho měsíce od začátku užívání.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Atraktylis velkohlavý, Děhel čínský, Pornatka kokosová, Euphoria longana, Vitod tenkolistý, Kozinec blanitý, Pazvonek chloupkatý, Jujuba ostnitá, Chrpovník lopuchový, Lékořice uralská, modif., Jujuba čínská

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?