Basmat

Basmat je BIO sušené koření vyrobené v České republice bez konzervačních látek a přísad, které podporuje zdravý životní styl. Mezi hlavní ukazatele kvality patří u značky Basmat silná přírodní chuť, vůně a dobrá bariérová balení, která zachovávají vysokou kvalitu kořeněného produktu Basmat přímo do vaší kuchyně.

Filozofií společnosti Basmat je vyrábět zdravé a vysoce kvalitní organické koření pro evropské a konkrétně české spotřebitele. Jedním z cílů je poskytnout zákazníkům produkty BIO koření nejvyšší kvality prostřednictvím nejvyšších standardů ve výrobním a dodavatelském řetězci.

 

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Cena
-
33 Kč
100% přírodní mletý zázvor je oblíbeným kořením nejen pro jeho výraznou vůni, ale také dodá jídlu nádech exotiky a zároveň pro jeho léčebné účinky. 
28 Kč
100% přírodní koření kurkuma dodá vašim pokrmům exotickou chuť a vůni, která připomíná vůni orientu a dálek. 
31 Kč
Černý pepř představuje nejčastěji používané koření k dochucování jídel. Jeho použití je všestranné a proto je součástí každé domácnosti. 
30 Kč
Skořice je velmi oblíbená pro svou nezaměnitelnou vůni. Je vhodná nejen k pečení sladkých pokrmů, ale skvěle se hodí například k masu a nápojům. 
31 Kč
Černý pepř představuje nejčastěji používané koření k dochucování jídel. Jeho použití je všestranné a proto je součástí každé domácnosti. 
30 Kč
Bio Kari je velmi aromatické koření, lze jej použít do mnoha pokrmů, kterým dodá exotickou chuť.   
31 Kč
Bio nové koření je kombinací muškátového oříšku, skořice, hřebíčku a pepře. Je vhodné pro přípravu slaných i sladkých jídel. 
31 Kč
BIO Hřebíček je koření známé pro svou velmi výraznou a nezaměnitelnou vůni. Používá se celé i mleté, je vhoné pro vaření, pečení cukrovinek a je to typická vůně v období vánočních svátků. 
32 Kč
Lahůdková paprika je koření, které se obvykle přidává do guláše. Je ovšem vhodný i do omáček, na přípravu masa a jiných pokrmů.