Gepa

Německá společnost Gepa je v současnosti jednou z nejznámějších organizací v oblasti Fair Trade a v celosvětovém měřítku je, co se týče obratu, největším dovozcem a distributorem Fair Trade certifikovaných výrobků.

Byla založena před více než třiceti lety a začínala jako malá rodinná firma, kterou dál posouvalo spíš nadšení vlastních zaměstnanců než zájem spotřebitelů. Vášeň pro kvalitní suroviny a nadšení pro dokonalé konečné výrobky značce ovšem získávalo stále více zákazníků, a postupem času se tak značka rozrostla v mezinárodně uznávanou společnost a funguje v téměř čtyřiceti zemích po celém světě.

Mezi nejvýznamnější principy společnosti Gepa patří důraz kladený na férovost a dlouhodobé obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře a respektu. Díky tomu jsou při výrobě využívány pouze suroviny nejvyšší kvality, které jsou získávány od prověřených dlouhodobých dodavatelů za férové ceny.

Na českém trhu se můžeme setkat s mnoha výrobky této značky, především s kávou a čokoládou. Čokolády nabízí vysoce sofistikovaný chuťový zážitek, který kombinuje surovou chuť kvalitního kakaa s těmi nejjemnějšími náplněmi. U produktů od společnosti Gepa si může být zákazník navíc i jistý jejich původem a faktem, že jejich koupí podporuje filozofii Fair Trade, která přispívá ke zlepšování podmínek života v tzv. třetím světě, k rozvoji místních komunit a jejich tradičních řemesel. 

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení