Gepa

Německá společnost Gepa je v současnosti jednou z nejznámějších organizací v oblasti Fair Trade a v celosvětovém měřítku je, co se týče obratu, největším dovozcem a distributorem Fair Trade certifikovaných výrobků.

Byla založena před více než třiceti lety a začínala jako malá rodinná firma, kterou dál posouvalo spíš nadšení vlastních zaměstnanců než zájem spotřebitelů. Vášeň pro kvalitní suroviny a nadšení pro dokonalé konečné výrobky značce ovšem získávalo stále více zákazníků, a postupem času se tak značka rozrostla v mezinárodně uznávanou společnost a funguje v téměř čtyřiceti zemích po celém světě.

Mezi nejvýznamnější principy společnosti Gepa patří důraz kladený na férovost a dlouhodobé obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře a respektu. Díky tomu jsou při výrobě využívány pouze suroviny nejvyšší kvality, které jsou získávány od prověřených dlouhodobých dodavatelů za férové ceny.

Na českém trhu se můžeme setkat s mnoha výrobky této značky, především s kávou a čokoládou. Čokolády nabízí vysoce sofistikovaný chuťový zážitek, který kombinuje surovou chuť kvalitního kakaa s těmi nejjemnějšími náplněmi. U produktů od společnosti Gepa si může být zákazník navíc i jistý jejich původem a faktem, že jejich koupí podporuje filozofii Fair Trade, která přispívá ke zlepšování podmínek života v tzv. třetím světě, k rozvoji místních komunit a jejich tradičních řemesel. 

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
45 Kč
Mléčná čokoláda vespod, bílá čokoláda navrch a uprostřed nadýchaný oříškový nugát. Náplň se rozplývá na jazyku, zatímco bílá a mléčná čokoláda přináší neotřelou kombinaci chutí.
45 Kč
Mléčná čokoládová tyčinka se smetanovou náplní Bio Fairetta Kids rozmazluje mlsné jazýčky nejen malých dětí. Použití kvalitních surovin zajišťuje vynikající chuťový zážitek pro vás i vaše děti.
45 Kč
Mléčná čokoládová tyčinka Bio Fairetta Kokos vás ohromí svou lahodnou smetanovou chutí a jemnými vločkami exotického kokosu. Její delikátní chuť si oblíbí jak ty dospělé, tak i dětské mlsné jazýčky.
45 Kč
Lahodná tyčinka je tvořena bílou čokoládou a křupinkami z rýžové mouky. Čokoláda není jen fádně sladká, neboť křupinky jsou jemně solené mořskou solí.
45 Kč
Lahodná mandlová čokoládová tyčinka s medem a mandlemi v karamelu má ideální velikost, vejde se do každé kabelky a sladce potěší kdykoliv během dne. Bio čokoláda se mísí se sladkými mandlemi.
45 Kč
Čokoládová tyčinka Bio Fairetta Quinua v sobě spojuje plnou chuť mléčné čokolády a překvapení v podobě křupavých kuliček quinoi. Použité suroviny jsou z ekologického fair-trade zemědělství.
45 Kč
Bio čokoládová pralinková tyčinka Fairetta Espresso je splněným snem snad každého milovníka plných, hořko sladkých chutí. Spojuje v sobě kvalitní čokoládu s vysokým obsahem kakaa a silnou kávu espresso.
45 Kč
Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli máte radši mléčnou, nebo bílou čokoládu a nejraději mlsáte u šálku dobré kávy, tak je čokoládová tyčinka Bio Fairetta Machiato přesně to pravé pro vás.