Ekia Cosmétiques

EXKLUZIVNĚ NA BiOOO.cz

 

EKIA je značkou pocházející z Francie. Jedná se o přírodní organickou kosmetiku, která se specializuje v péči o zralou pleť. Značka EKIA si je vědoma, že ne každá pleť má stejně potřeby a kvůli její rozmanitosti vyrábí produkty, ze kterých si vybere každý, ať již má jakýkoli typ pleti. 

Tajemství značky EKIA tkví v tzv. dračí krvi (sangre del drago). Copak je to ta dračí krev? Dračí krev je silná účinná látka z amazonského stromu byla používána již několik tisíciletí jihoamerickými kmeny pro své hojivé, protizánětlivé, antibakteriální a antioxidační vlastnosti. Ekia je jedinou značkou organické kosmetiky, která integruje tuto účinnou látku s mnoha vědecky ověřenými přednostmi do řady přírodních produktů péče o pleť určených pro ženy.

V nabídce značky EKIA najde to pravé opravdu každá žena. Jedná se produkty pleťové péče, ať již vás trápí nedostatek hydratace, jemné vrásky, pigmentové skvrny, tmavé kruhy pod očima či otoky. Vybere si každá žena ve věku od 30+ až po 60+ přesně to, co její pleť potřebuje. 

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti