/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur elixír č. 11 Abhayarishta 220 ml

Značka:
Množství: 220 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hemeroidy, Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
391
ks
Bez DPH 323 Kč

Siddhalepa Ayur elixír č. 11 Abhayarishta 220 ml

Flush elixír č. 11 Ayur Siddhalepa pomáhá regulovat činnost střev a trávení. Působí lehce projímavě a je proto vhodný při zácpách. Podporuje samočisticí schopnost organismu, čistí krev od toxinů. Pomáhá při problémech s hemeroidy a krvácením. Podílí se na odstraňování mnoha druhů plísní z těla a zmírňuje nadýmání žaludku. Vychází ze staré indické receptury, která je zachovávána a dodržována po více jak 5000 let.

Každá z jednotlivých bylinných složek má svou podstatnou úlohu a je pečlivě vybrána tak, aby se navzájem podporovaly. Terminalia Chebula příznivě ovlivňuje činnost tlustého a tenkého střeva. Napomáhá lepšímu trávení tuků a také zefektivňuje hospodaření těla s cukrem v krvi. Woodfordia fructicosa napomáhá zmírňovat trávicí obtíže, jako jsou průjmy, zácpy, hemeroidy a nadýmání.

Látky obsažené v koriandru setém mají antiseptické účinky a pomáhají tak detoxikovat a dezinfikovat organismus. Předcházejí usazování plísní v těle a vzniku různých alergií a ekzémů. Kořen ze zázvoru má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Usnadňuje průběh nachlazení, napomáhá trávení a zrychlení metabolismu.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Siddhalepa Ayur elixír č. 11 Abhayarishta 220 ml

Flush elixír č. 11 Ayur Siddhalepa pomáha regulovať črevá a trávenie. Pôsobí mierne laxatívne a je preto vodný pri zápchach. Podporuje samočistiacu schopnosť  organizmu, čistí krv od toxínov. Pomáha pri problémoch s hemoroidmi a krvácaním. Podieľa sa na odstránení mnohých druhov plesní z tela a zmierňuje nadúvanie žalúdka. Vychádza zo starej indickej receptúry, ktorá je zachovávaná a dodržiavaná po viac ako 5000 rokov.

Každá z jednotlivých bylinných zložiek má svoju podstatnú úlohu a je starostlivo vybraná tak, aby sa navzájom podporovali. Terminalia chebula priaznivo ovplyvňuje činnosť hrubého a tenkého čreva. Pomáha lepšiemu tráveniu tukov a tiež zefektívňuje hospodárenie tela s cukrom v krvi. Woodfordia fructicosa napomáha zmierňovať tráviace ťažkosti, ako sú hnačky, zápchy, hemoroidy a nadúvanie.

Látky obsiahnuté v koriandri siatom majú antiseptické účinky a pomáhajú tak detoxikovať a dezinfikovať organizmus. Predchádzajú usadzovaniu plesní v tele a vzniku rôznych alergií a ekzémov. Koreň zo zázvoru má protizápalové a antibakteriálne účinky. Uľahčuje priebeh nachladnutia, napomáha pri trávení a zrýchlení metabolizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Saccharum Officinarum, Terminalia Chebula , Tribulus Terrestris , Coriandrum Sativum, Woodfordia Fructicosa, Embelia Ribes, Zingiber Officinale
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com