/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur Nerv, kapsle, podpora nervového systému 50 ks

Značka:
Množství: 50 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
189
ks
Bez DPH 164 Kč

Siddhalepa Ayur Nerv, kapsle, podpora nervového systému 50 ks

Tradiční ájurvédský doplněk stravy Ayur Nerv Siddhalepa působí příznivě na nervovou soustavu, pomáhá uvolňovat svalové napětí a odplavovat stres. Obsahuje unikátní pečlivě a přesně namíchanou kombinaci bylin. V ájurvédském léčitelství využívá při zasažení mrtvicí, ochablosti, neúměrné štíhlosti a při nedostatku krve.

Withania somnifera neboli indický ženšen má výtečné povzbuzující účinky na celý organismus. Přirozeně zvyšuje imunitu a snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Pomáhá zlepšovat náladu a posiluje schopnost koncentrace a paměť. Je skvělým pomocníkem při rekonvalescenci po těžkých nemocech, vyčerpání a také dlouhodobé nespavosti. Cardiospermum microcarpum posiluje krvetvorbu, vitalitu a celkovou chuť do života. Zmírňuje depresivní stavy.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte dvě kapsle dvakrát denně po jídle.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Siddhalepa Ayur Nerv, kapsle, podpora nervového systému 50 ks

Tradičný ajurvédsky doplnok stravy Ayur Nerv Siddhalepa pôsobí priaznivo na nervovú sústavu, pomáha uvoľňovať svalové napätie a odplavovať stres. Obsahuje unikátnu, starostlivo a presne namiešanú kombináciu bylín. V ajurvédskom liečiteľstve sa využíva pri zasiahnutí mŕtvicou, ochabnutosti, neúmernej štíhlosti a pri nedostatku krvi.

Withania somnifera čiže indický ženšen má vynikajúce povzbudzujúce účinky na celý organizmus. Prirodzene zvyšuje imunitu a znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Pomáha zlepšovať náladu a posilňuje schopnosť koncentrácie a pamäť. Je skvelým pomocníkom pri rekonvalescencii po ťažkých chorobách, vyčerpaní a tiež dlhodobej nespavosti. Cardiospermum microcarpum posilňuje krvotvorbu, vitalitu a celkovú chuť do života. Zmierňuje depresívne stavy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Withania Somnifera, Cardiospermum Microcarpum, Gelatin Capsule
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com