/    /    /    /  

Befungin 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
443
ks
Bez DPH 366 Kč

Befungin 100 ml

Čaga, neboli befungin, je druh houby choroše, která roste hlavně na břízách a to zejména v oblastech v Rusku na Sibiři. Houba je na povrchu černá, na řezu má hnědavé zabarvení. Roste až 10 let a dorůstá do váhy až tři kilogramů. Účinek befunginu je komplexní, působí na celé tělo a není jej tudíž potřeba kombinovat s dalšími bylinami.

Čaga harmonizuje celý lymfatický systém, zvyšuje tak odolnost organismu proti infekčním chorobám a urychluje odplavování škodlivin z těla. Zlepšuje stav celulitidy a kožních onemocnění, jako je psoriáza, ekzém, erytrodermie či akné. Obsahuje melanin, který má podobnou molekulární strukturu jako přirozený melanin člověka. Pomáhá tlumit a brzdit rozvoj patologických procesů způsobených volnými radikály.

V ruském lidovém léčitelství je befungin dokonce využíván už po mnoho staletí jako podpůrný prostředek při rakovinných onemocněních. Blahodárné účinky čagy údajně využíval i slavný ruský kníže Vladimír Monomach, který trpěl rakovinou rtů. V roce 1858 byl befungin dokonce zaveden do oficiální ruské medicínské praxe.

Skladování: Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě.

Dávkování: Před užíváním smíchejte tři lžíce přípravku v 150 ml horké vody. Ze vzniklé směsi užívejte jednu až dvě polévkové lžíce denně. Kůru užívejte po dobu tří až pěti měsíců.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Rezavec šikmý, Alkohol (9,38 %)
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
příznivé účinky: ekzémy a kožní onemocnění, nespavost a stres, posílení imunity, redukce váhy, žaludeční problémy, žlučník, játra a ledviny
specifická označení: tradiční ruská medicína