/    /    /    /  

Befungin 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
443
ks
Bez DPH 366 Kč

Befungin 100 ml

Čaga, neboli befungin, je druh houby choroše, která roste hlavně na břízách a to zejména v oblastech v Rusku na Sibiři. Houba je na povrchu černá, na řezu má hnědavé zabarvení. Roste až 10 let a dorůstá do váhy až tři kilogramů. Účinek befunginu je komplexní, působí na celé tělo a není jej tudíž potřeba kombinovat s dalšími bylinami.

Čaga harmonizuje celý lymfatický systém, zvyšuje tak odolnost organismu proti infekčním chorobám a urychluje odplavování škodlivin z těla. Zlepšuje stav celulitidy a kožních onemocnění, jako je psoriáza, ekzém, erytrodermie či akné. Obsahuje melanin, který má podobnou molekulární strukturu jako přirozený melanin člověka. Pomáhá tlumit a brzdit rozvoj patologických procesů způsobených volnými radikály.

V ruském lidovém léčitelství je befungin dokonce využíván už po mnoho staletí jako podpůrný prostředek při rakovinných onemocněních. Blahodárné účinky čagy údajně využíval i slavný ruský kníže Vladimír Monomach, který trpěl rakovinou rtů. V roce 1858 byl befungin dokonce zaveden do oficiální ruské medicínské praxe.

Skladování: Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě.

Dávkování: Před užíváním smíchejte tři lžíce přípravku v 150 ml horké vody. Ze vzniklé směsi užívejte jednu až dvě polévkové lžíce denně. Kůru užívejte po dobu tří až pěti měsíců.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Befungin 100 ml

Čaga, čiže Befungin, je druh huby choroš, ktorá rastie hlavne na brezách a to najmä v oblastiach v Rusku na Sibíri. Huba je na povrchu čierna, na reze hnedasté zafarbenie. Rastie 10 rokov a dorastá do váhy až troch kilogramov. Účinok Befunginu je komplexný, pôsobí na celé telo a nie je ho teda potrebné kombinovať s ďalšími bylinami.

Čaga harmonizuje celý lymfatický systém, zvyšuje tak odolnosť organizmu proti infekčným chorobám a urýchľuje odplavovanie škodlivín z tela. Zlepšuje stav celulitídy a kožných ochorení, ako je psoriáza, ekzém, erytrodermia či akné. Obsahuje melanín, ktorý má podobnú molekulárnu štruktúru ako prirodzený melanín človeka. Pomáha tlmiť a brzdiť rozvoj patologických procesov spôsobených voľnými radikálmi.

V ruskom ľudovom liečiteľstve je befungin dokonca využívaný po mnoho storočí ako podporný prostriedok pri rakovinových ochoreniach. Blahodarné účinky čagy údajne využíval aj slávny ruský knieža Vladimír Monomach, ktorý trpel rakovinou pier. V roku 1858 bol befungin dokonca zavedený do oficiálnej ruskej medicínskej praxe.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Rezavec šikmý, Alkohol (9,38 %)
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
příznivé účinky: ekzémy a kožní onemocnění, nespavost a stres, posílení imunity, redukce váhy, žaludeční problémy, žlučník, játra a ledviny
specifická označení: tradiční ruská medicína