/    /    /    /  

Diochi Diocel 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Vlasy a kůže, Dýchání, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
536
ks
Bez DPH 443 Kč

Diochi Diocel 50 ml

Kapky Diochi Diocel posilují organismus a navrací mu svěžest díky účinné kombinaci bylin. Harmonizují meridián ledvin, močového měchýře a plic. Podporují tak zdraví vylučovacího systému, správné zažívání i činnost žlučníku a jater.

Bylinné kapky harmonizují tělesné funkce, posilují je a navrací tělu svěžest a vitalitu. Organismus si tak přirozenou cestou řeší problémy sám. Kapky pomáhají při zánětech a onemocněních močového měchýře i močových cest a také při onemocnění ledvin. Také působí hojivě na bolavé poškozené svaly a klouby, podporují zdravý růst vlasů a nehtů. Při pravidelném užití eliminují pocit vágního strachu.

Dávkování: Před použitím protřepejte! Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně 5 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Diochi Diocel 50 ml

Kvapky Diochi Diocel posilňujú organizmus a vracajú mu sviežosť vďaka účinnej kombinácii bylín. Harmonizujú meridián pečene, močového mechúra a pľúc. Podporujú tak zdravie vylučovacieho systému, správne trávenie aj činnosť žlčníka a pečene.

Bylinné kvapky harmonizujú telesné funkcie, posilňujú a navracajú telu sviežosť a vitalitu. Organizmus si tak prirodzenou cestou rieši problémy sám. Kvapky pomáhajú pri zápale a ochoreniach močového mechúra i močových ciest a tiež pri ochoreniach obličiek. Takisto pôsobia hojivo na boľavé poškodené svaly a kĺby, podporujú zdravý rast vlasov a nechtov. Pri pravidelnom používaní eliminujú pocit neurčitého strachu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Vnitřní očista organismu, je vhodnější Energy Diocel či Detoxin?

Potřebovala bych se zbavit únavy, posílit imunitu a vnitřně se pročistit. Mám sáhnout po bylinných kapkách ...

Vlastnosti

Složení: Pyrrosia lingua, Lopuch větší, Zlatobýl obecný, Tužebník jilmový, Vrbovka malokvětá, Turan kanadský, Medvědice lékařská, Vřes obecný, Vrba bílá kůra, Kopřiva dvoudomá, Kakost smrdutý, Lnice obecná, Jehlice trnitá, Chrpa polní (3 %) , Svízel syřišťový
i
i

specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz