/    /    /    /  

Diochi Gerocel Bioenzym, kapsle 90 ks

Značka:
Množství: 90 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Cukrovka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
936
ks
Bez DPH 814 Kč

Diochi Gerocel Bioenzym, kapsle 90 ks

Gerocel Bioenzym Diochi je vyvážený bylinný přírodní doplněk v kapslích, jež působí jako bioinformační přípravek dle nejnovějších mezioborových poznatků na stav celého těla. Obsahuje cenné výtažky z vysoce účinných humátů a proteolytických enzymů, jež příznivě ovlivňují přirozené metabolické pochody v organismu a napomáhají tak udržet jejich správný rytmus.

Gerocel Bioenzym působí jako katalyzátor biologických reakcí a má vysoké antioxidační schopnosti, čímž chrání buňky proti škodlivému efektu volných radikálů. Tím napomáhá zpomalovat procesy stárnutí a posiluje celkový zdravotní stav organismu. Vyvážená směs enzymů harmonizuje tělesné procesy a navrací plnou fyzickou i psychickou kondici i v náročných obdobích.

Přípravek obsahuje více než 60 minerálů v chelátové formě a další významné bioaktivní látky a přírodní výtažky z bylin. Gerocel Bioenzym působí mimojiné jako podpůrný doplněk při péči o optimální funkci slinivky a má také pozitivní vliv na snižování hladiny cukru v krvi. Podporuje detoxikaci a regenerační schopnosti organismu, ochraňuje buňky a navrací tělu svěžest a vitalitu. 

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí užívají 1 kapsli 1-3x denně před jídlem, děti od 6 let 1 kapsli 1x denně před jídlem.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Diochi Gerocel Bioenzym, kapsle 90 ks

Gerocel Bioenzym Diochi je vyvážený bylinný prírodný doplnok v kapsulách, ktorý pôsobí ako bioinformačný prípravok podľa najnovších medziodborových poznatkov na stav celého organizmu. Obsahuje cenné výťažky z vysoko účinných humátov a proteolytických enzýmov, ktoré priaznivo ovplyvňujú prirodzené metabolické pochody v organizme a napomáhajú tak udržiavať jeho správny rytmus.

Gerocel Bioenzym pôsobí ako katalyzátor biologických reakcií a má vysoké antioxidačné schopnosti, čím chráni bunky proti škodlivému efektu voľných radikálov. Tým napomáha spomaľovať procesy starnutia a posilňuje celkový zdravotný stav organizmu. Vyvážená zmes enzýmov harmonizuje telesné procesy a navracia plnú fyzickú a psychickú kondíciu aj v náročných obdobiach.

Prípravok obsahuje viac než 60 minerálov v chelátovej forme a ďalšie významné bioaktívne látky a prírodné výťažky z bylín. Gerocel Bioenzym pôsobí okrem iného ako podporný doplnok pri starostlivosti o optimálnu funkciu pankreasu a má tiež pozitívny vplyv na znižovanie hladiny cukru v krvi. Podporuje detoxikáciu a regeneračné schopnosti organizmu, ochraňuje bunky a navracia telu sviežosť a vitalitu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Eisenia Andrei Extract, Potassium Humate, Selaginella Deoderleinii Extract, Essential Oils
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz