/    /    /    /  

Diochi Gerocel 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
536
ks
Bez DPH 443 Kč

Diochi Gerocel 50 ml

Bylinné kapky Diochi Gerocel posilují správnou činnost celého organismu, očišťují tělo od škodlivých látek a chrání jej před známkami předčasného stárnutí. Obsažené bylinky osvěžují tělo i mysl, dodávají energii a současně celý organismus detoxikují a přispívají k jeho zdraví.

Účinná kombinace bylin pročišťuje celý organismus, detoxikuje jej a pomáhá vyplavovat škodlivé látky z těla pryč. Tím je posílena imunita, tělo je odolnější vůči infekci a lépe zvládá stresující náročné situace. Pravidelné užívání kapek chrání celé tělo před známkami stárnutí, posiluje je a navrací vitalitu.

Dávkování: Před použitím protřepejte! Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Diochi Gerocel 50 ml

Bylinné kvapky Diochi Gerocel posilňujú správnu činnosť celého organizmu, očisťujú telo od škodlivých látok a chránia ho pred známkami predčasného starnutia. Obsiahnuté bylinky osviežujú telo aj myseľ, dodávajú energiu a súčasne celý organizmus detoxikujú a prispievajú k jeho zdraviu.

Účinná kombinácia bylín prečisťuje celý organizmus, detoxikuje a pomáha vyplavovať škodlivé látky z tela. Tým je posilnená imunita, telo je odolnejšie voči infekcii a lepšie zvláda stresujúce situácie. Pravidelné užívanie kvapiek chráni celé telo pred známkami starnutia, posilňuje ho a navracia vitalitu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Selaginnella deoderleinii, Withania spavá, Arychrocline satureioides, Mochyně drobnoplodá, Lapačo červené, Pornatka kokosová, Kurkuma zedoaria, Anona ostnitá, Kočičí dráp
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz