/    /    /    /    /  

Saloos Muškátový oříšek 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
117
ks
Bez DPH 97 Kč

Saloos Muškátový oříšek 10 ml

Saloos Muškátový oříšek je velice účinná rostlinná silice s velmi zajímavým a neobvyklým aroma, ve kterém se mísí mírně nahořklé tóny se sladkou a lehce kořeněnou vůní. Jelikož je esenciální olej z muškátového oříšku opravdu intenzivní, je nutno dodržovat při jeho použití nízké koncentrace, a to zejména v případě masážních olejů.

Muškátový oříšek má příznivý efekt na trávení, podporuje správnou funkci trávicího systému a zmírňuje nadýmání, bolesti břicha či plynatost. Podporuje chuť k jídlu a stimuluje produkci trávicích enzymů, díky čemuž harmonizuje trávení a pomáhá od zácpy či nechutenství.

Olej z muškátového oříšku má účinky také na psychiku a je často využíván jako přírodní antidepresivum. Zlepšuje náladu, pomáhá při nespavosti a zvyšuje schopnost koncentrace. Éterický olej z muškátového oříšku není vhodná pro epileptiky, těhotné ženy, malé děti a při zvýšeném krevním tlaku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Muškátový oříšek 10 ml

Saloos Muškátový oriešok je veľmi účinná rastlinná silica s veľmi zaujímavou a neobvyklou arómou, v ktorej sa miešajú mierne horkastej tóny so sladkou a ľahko korenistou vôňou. Keďže je esenciálny olej z muškátového orieška naozaj intenzívny, je nutné dodržiavať pri jeho použití nízke koncentrácie, a to najmä v prípade masážnych olejov.

Muškátový oriešok má priaznivý efekt na trávenie, podporuje správnu funkciu tráviaceho systému a zmierňuje nadúvanie, bolesti brucha či plynatosť. Podporuje chuť do jedla a stimuluje produkciu tráviacich enzýmov, vďaka čomu harmonizuje trávenie a pomáha od zápchy či nechutenstva.

Olej z muškátového orieška má účinky tiež na psychiku a je často využívaný ako prírodné antidepresívum. Zlepšuje náladu, pomáha pri nespavosti a zvyšuje schopnosť koncentrácie. Éterický olej z muškátového orieška nie je vhodný pre epileptikov, tehotné ženy, malé deti a pri zvýšenom krvnom tlaku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Myristica Fragrans Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: revmatismus a artritida, žaludeční problémy , zvýšení krevního tlaku
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz