/    /    /    /  

Organic India Šatavari 60 kapslí

Značka:
Množství: 60 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Organic India Šatavari 60 kapslí

Bylinné kapsle Šatavari Organic India pomáhají vyrovnat hormonální nerovnováhu a působí tak blahodárně i na nepravidelný menstruační cyklus. Pomáhají i při premenstruačních problémech, ale také pozitivně ovlivňují průběh menopauzy. Působí ale i při podráždění močových cest, při pálení žáhy a posilují celý organismus.

Šatavari nebo-li chřest je skvělým pomocníkem pro ženy s nepravidelným menstruačním cyklem, mírní nepříjemné projevy s cyklem spojené a pomáhá i během menopauzy. Také harmonizuje hladinu hormonů, obzvláště po porodu, příznivě působí proti poporodním depresím a podporuje tvorbu mateřského mléka.

Kromě toho, chřest podporuje správné trávení, pomáhá při průjmu, dráždivém tračníku i při pálení žáhy. Zklidňuje podrážděné močové cesty a pomáhá při léčbě jejich zánětu.

Dávkování: Užívejte 1- 2 kapsle 2x denně společně s jídlem. Vydatně zapijte vodou.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India Šatavari 60 kapslí

Bylinné kapsule Šatavari Organic India pomáhajú vyrovnať hormonálnu nerovnováhu a pôsobia tak blahodarne aj na nepravidelný menštruačný cyklus. Pomáhajú aj pri predmenštruačných problémoch, ale tiež pozitívne ovplyvňujú priebeh menopauzy. Pôsobia ale aj pri podráždení močových ciest, pri pálení záhy a posilňujú celý organizmus.

Šatavari, čiže špargľa, je skvelým pomocníkom pre ženy s nepravidelným menštruačným cyklom, mierni nepríjemné prejavy spojené s cyklom a pomáha aj počas menopauzy. Tiež harmonizuje hladinu hormónov, obzvlášť po pôrode, priaznivo pôsobí proti popôrodným depresiám a podporuje tvorbu materského mlieka.

Okrem toho, špargľa podporuje správne trávenie, pomáha pri hnačke, dráždivom čreve aj pri pálení záhy. Upokojuje podráždené močové cesty a pomáha pri liečbe ich zápalu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Chřest hroznovitý1), Rostlinné kapsle
1) Organic agriculture
i
i

obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com