/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 042 Dan Shen Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 042 Dan Shen Wan

TCM formule 042 Dan Shen Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Ušlechtilost lotosového květu, pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestivosti v oblasti solar plexus či na hrudi. Rovněž pomáhá v případě zvýšené hladiny cholesterolu.

Formule pomáhá ulevit od bolesti na hrudi či okolo srdce, a kromě toho zlepšuje proudění krve a funkci krevního oběhu. Vzhledem k obsahu šalvěje navíc formule příznivě účinkuje na hladinu cholesterolu v krvi. 

Směs se užívá v případech bolesti na hrudi, bušení srdce a podrážděnosti a v případě zvýšené hladiny cholesterolu v krvi.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3krát denně 8-16 kuliček. Směs se užívá dlouhodobě. Účinek lze pozorovat po měsíci.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Šalvěj červenokořenná, Amomum villosum, Santal bílý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní