/    /    /    /    /  

Taoasis Tea tree bio 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: NATRUE, FSC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
138
ks
Bez DPH 120 Kč

Taoasis Tea tree bio 5 ml

Tea tree éterický olej má silně svěží kafrovitou vůni. Právěm patří mezi nejpoužívanější přírodní antibiotický prostředek. Má antibakteriální, antivirový a protiplísňový účinek. Je výborný na dezinfekci ovzduší během infekčního onemocnění a můžete jej taktéž použít jako dezinfekci při úklidu domácnosti nebo přidat pár kapek do zásobníku pračky při praní prádla.

Tea tree se jako jeden z mála éterických olejů může používat na pokožku i neředěný. Je výborný jako lokální dezinfekce drobných poranění, popálenin, štípanců od hmyzu, oparů, ekzémů či zanícených pupínků.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Taoasis Tea tree bio 5 ml

Tea tree éterický olej má silne sviežu gáfrovú vôňu. Právom patrí medzi najpoužívanejší prírodný antibiotický prostriedok. Má antibakteriálny, antivírusový a protiplesňový účinok. Je výborný na dezinfekciu ovzdušia počas infekčného ochorenia a môžete ho tiež použiť ako dezinfekciu pri upratovaní domácnosti alebo pridať pár kvapiek do zásobníka práčky pri praní bielizne.

Tea tree sa ako jeden z mála éterických olejov môže používať na pokožku aj neriedený. Je výborný ako lokálna dezinfekcia drobných poranení, popálenín, štípancov od hmyzu, oparov, ekzémov či zapálených vyrážok.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Malaleuca Alternifolia Leaf Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/