/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Péče při migréně 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Masážní oleje, Bolest hlavy
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
369
ks
Bez DPH 305 Kč

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Péče při migréně 200 ml

Masážní olej Nobilis Tilia ulevuje od bolesti při migrénách i vytrvalých bolestech hlavy díky kombinaci účinných esenciálních olejů. Ty nejen že svou příjemnou vůní působí blahodárně na smysly, ale také zlepšují prokrvení kožní tkáně a uvolňují zatuhlé krční svaly.

Účinky esenciálních olejů umocňují rostlinné oleje z mandlí, slunečnice a meruňkových pecek, které spolehlivě proniknou do hlubších vrstev pokožky a přinesou tak rychlejší úlevu od bolesti. O uvolnění smyslů i celého těla se postará příjemná vůně levandule společně s mátou, oreganem, citronovou trávou a citrusovými plody.

Tato svěží vůně má skvělé uklidňující a harmonizační účinky, mírní nejenom vytrvalé bolesti hlavy, ale i negativní dopady stresu a pomáhá při dlouhodobých bolestech žaludku a zažívacích obtížích. Kromě uklidňující vůně, esenciální oleje také aktivně zlepšují prokrvení kožní tkáně a tím pádem ulevují od bolesti zatuhlých svalů. Olej je tak skvělým pomocníkem i pro pravidelnou masáž bolavých krčních svalů při sedavém zaměstnání.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na oblast šíjových svalů, krku, ale i spánků a pár minut lehce masírujte. Používejte podle potřeby.

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Péče při migréně 200 ml

Masážny olej Nobilis Tilia uľavuje do bolesti pri migrénach a vytrvalých bolestiach hlavy vďaka kombinácii účinných esenciálnych olejov. Tie nielenže svojou príjemnou vôňou pôsobia blahodarne na zmysly, no tiež zlepšujú prekrvenie kožného tkaniva a uvoľňujú zatuhnuté krčné svaly.

Účinky esenciálnych olejov umocňujú rastlinné oleje z mandlí, slnečnice a marhuľových jadier, ktoré spoľahlivo preniknú do hlbších vrstiev pokožky a prinesú tak rýchlejšiu úľavu od bolesti. O uvoľnenie zmyslov aj celého tela sa postará príjemná vôňa levandule spoločne s mätou, oreganom, citrónovou trávou a citrusovými plodmi.

Táto svieža vôňa má výborné upokojujúce a harmonizačné účinky, mierni nielen vytrvalé bolesti hlavy, ale aj negatívne dopady stresu a pomáha pri dlhodobých bolestiach žalúdka a tráviacich ťažkostiach. Okrem upokojujúcej vône esenciálne oleje tiež aktívne zlepšujú prekrvenie kožného tkaniva a tým uľavujú od bolesti zatuhnutých svalov. Olej je tak vynikajúcim pomocníkom aj pre pravidelnú masáž boľavých krčných svalov nielen pri sedavom zamestnaní.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Piperita Oil, Cymbopogon Martini Oil, Origanum Majorana Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Limonene1), Geraniol1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz