/    /    /    /  

Ecce Vita Tribo, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
279
ks
Bez DPH 243 Kč

Ecce Vita Tribo, kapsle 60 ks

Bylinný doplněk stravy Tribo Ecce Vita harmonizuje mužský i ženský pohlavní a močový systém. Pečlivě vybraná směs bylin podporuje celkovou vitalitu a omlazuje organismus. Směs obsahuje prášek ze sušených plodů kotvičníku zemního, nať celíku zlatobýlu a z vrbovky malokvěté.

Kotvičník zemní u mužů příznivě ovlivňuje množství, kvalitu a mobilitu spermií. Přirozeně zvyšuje libido a pomáhá proti problémům s erekcí. U žen podporuje vitalitu, pomáhá překonat nepříznivé doprovodné příznaky klimakteria, působí afrodiziakálně a dodává energii.

Celík zlatobýl aktivuje činnost ledvin a jater. Napomáhá lepšímu vylučování moči a také žluči. Účinky vrbovky malokvěté jsou velice vhodné zejména pro muže nad 45 let. Pomáhá totiž snižovat případné napětí z nucení na močení a také zvyšuje produkci moči a ulehčuje její vylučování.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte 1–2 kapsle dvakrát denně s jídlem.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ecce Vita Tribo, kapsle 60 ks

Bylinný doplnok stravy Tribo Ecce Vita harmonizuje mužský aj ženský pohlavný a močový systém. Starostlivo vybraná zmes bylín podporuje celkovú vitalitu a omladzuje organizmus. Zmes obsahuje prášok zo sušených plodov kotvičníka zemného, vňať zlatobyle obyčajnej a z vŕbovky malokvetej.

Kotvičník zemný u mužov priaznivo ovplyvňuje množstvo, kvalitu a mobilitu spermií. Prirodzene zvyšuje libido a pomáha proti problémom s erekciou. U žien podporuje vitalitu, pomáha prekonať nepriaznivé sprievodné príznaky klimaktéria, pôsobí afrodiziakálne a dodáva energiu.

Zlatobyľ obyčajná aktivuje činnosť obličiek a pečene. Napomáha lepšiemu vylučovaniu moču a tiež žlče. Účinky vŕbovky malokvetej sú veľmi vhodné najmä pre mužov nad 45 rokov. Pomáha totiž znižovať prípadné napätie z nutkania na močenie a tiež zvyšuje produkciu moču a uľahčuje jej vylučovanie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kotvičník zemní plod, Celík zlatobýl nať, Vrbovka malokvětá nať, Rostlinná celulóza
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/