/    /    /    /    /  

Taoasis Vanilka bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
401
ks
Bez DPH 349 Kč

Taoasis Vanilka bio 10 ml

Sladce kořeněná vůně vanilkového éterického oleje vás povzbudí a navodí erotickou atmosféru. Vůně vanilky dodává energii a působí i jako silné afrodiziakum. Stimuluje produkci endorfinu, hormonu štěstí. Uklidňuje a navozuje pocity bezstarostnosti a probouzí kreativitu a hravost. Výborně působí při nervozitě, úzkosti a depresivních stavech.

Vanilka je vhodná na stárnoucí a unavenou pleť, kterou vypne, zjemní, rozjasní a doslova probudí k životu. Vanilkový éterický olej se dokonale hodí do koupelových či masážních směsí pro partnery. Jeho vůně vás naladí na smyslnou vlnu a dodá vám pocit luxusu a výjimečnosti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Neaplikujte éterický olej na pokožku nezředěný.

Taoasis Vanilka bio 10 ml

Sladko-korenistá vôňa vanilkového éterického oleja vás povzbudí a navodí zmyselnú atmosféru. Vôňa vanilky dodáva energiu a pôsobí aj ako silné afrodiziakum. Stimuluje produkciu endorfínu, hormónu šťastia. Upokojuje a navodzuje pocity bezstarostnosti a prebúdza kreativitu a hravosť. Výborne pôsobí pri nervozite, úzkosti a depresívnych stavoch.

Vanilka je vhodná na starnúcu a unavenú pleť, ktorú vypne, zjemní, rozjasní a doslova prebudí k životu. Vanilkový éterický olej sa dokonale hodí do kúpeľových či masážnych zmesí pre partnerov. Jeho vôňa vás naladí na zmyselnú vlnu a dodá vám pocit luxusu a výnimočnosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Vanilla Plantifolia Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/